reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

a ja juz kiedys isalam mam pobudki dwie lub jedna w nocy a co dnia wstajemy miedzy 6 a 7 rano... ja nie wiem co to znaczy wyspac sie ,,,,
 
reklama
Ivaz - ojej! faktycznie wyjątkowa Twoja córcia :tak:
mój na wiosnę potrafił spać w wózku 5h bez przerwy;-) nigdy go nie budziłam na karmienie, sam się budził jak chciał ;-) a z wysypianiem się to do niedawna też byłam wykończona, ale ostatnie 4 noce - jak go "wyrzuciliśmy" z sypialni do jego pokoiku to normalnie szok - karmię go raz w nocy a on śpi łącznie 11-12h!! :-) dzisiaj wstałam o 8:30 a on się bawił w łóżeczku :-) nie poznaję swojego dziecka ;-) no i drzemki w dzień tak jak pisałam - jedna albo dwie od 1,5 do 3h
 
U nas cale szczescie w nocy w miare dobrze spi, budzi się zazwyczaj raz, na żarcie, ale to już mąz wstaje i karmi, ja czasami nawet nie slysze, ze się obudziła. W poniedzialek m ma delegacje do Słowacji i bede musiała wstawac do malej przez trzy kolejne noce. Ostatnio jak był kilka dni w Irlandii to mała 2 razy przespała cała noc bez pobudki, albo ja tak mocno spałam ze nie słyszałam ze się obudziła, bo już pozniej jej sie to nie zdarzyło. Mąż obstawia ze nie słyszałam:-) bo jestem nie przyzwyczajona do nocnego wstawania
 
U nas idą też żeby bo jedna dwójka na górze się już przebiła, a druga wychodzi. Może to zbiegło sie u nas z kukurydza a u Was z groszkiem.. ale pewnie one tez mają sój w tym udział...
nie wiem jak Twoja Gosia ale Oliwiera pupcia jest bardziej zaczerwieniona, to by troche na alergie wskazywało.
 
ivaz - masz super męża że wstaje bez protestów w nocy :tak: u nas o to zawsze się toczyły boje - tak jak w dzień m się fajnie zajmuje małym tak w nocy nigdy nie chce wstać :-p
 
Iśku bo on nie lubi spac nawet kiedyś jak Zochy jeszcze z nami nie bylo to w weekendy wstawal o 6 rano, taki malo ospaly typ, wiadomo w kogo Zośka z tym spanie poszla;-)
 
pupa zaczerwieniona, ale to chyba dlatego, że tych kup dziś tyle,:confused2::confused2::confused2:
ja jakiś czas temu (ze 2 tyg.) dawałam małej do zupki kukurydzy z puszki i z tego co pamiętam to u nas obyło sie bez rewolucji .....:eek::eek:
 
Jula w dzień śpi różnie - jak nie pójdziemy na spacer, to drzemka trwa maks pół godziny, czasem dwie drzemki po pół godziny... natomiast na spacerze potrafi przespać i 2 godziny... o nockach się nie wypowiadam, bo na razie są totalną porażką :-(
 
reklama
Natalia śpi w dzień dwa razy po godzinie/półtorej (czasem zdarzy jej się dwugodzinna drzemka). Pierwszy raz zasypia ok. 10.00-10.30, a drugi ok. 16.00.

Noce ostatnio były okropne - budziła się wielokrotnie bez wyraźnego powodu - ostatnie dwie noce były dobre, dwie pobudki. I pomyśleć, że jako trzymiesięczny bobas spała od 20.00 do 6 rano, po czym zjadłszy butlę mleka spała jeszcze do 9.00...
 
Do góry