reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Najważniejsze podawać dużo płynów, żeby dzidzia się nie odwodniła. A jak potrwa to dłużej ( bo ten śluz) to może to jest ta grypa jelitowa, wtedy trzeba coś mocniejszego jakiś lakcid i smekte.
 
reklama
amkoltys z tym spaniem jest różnie, mój na ogół śpi dwa razy po 1,5h-2h ale zdarza mu się spać tylko raz 2-3h, np dziś tak było. Myślę ze jak dziecko chce spać to nie ma siły żeby nie zasnęło, a jak nie chce to nie musi. A twoje dziecko też jest z marca?
 
moja córeczka z tych mało spiących. ciągle ma 3 drzemki, po 30 minut czyli w sumie spi w ciągu dnia 1,5 godziny. ale jeśli ja się z nią położę to potrafi przespać nawet godzinę czy 1,5. i czasem mi się to zdarza bo ile można z dzieckiem siedzieć...:-p mama tez potrzebuje odpoczynku

iśku niestety moja Zuzia jest przykładem na to, że nie masz racji...;-) Zuzka np nie usnęłaby jak Filip w trakcie zabawy (koło łóżeczka:-D). kiedy była malutka to nie leżała spokojnie w leżaczku tylko machcała nogami. im bardziej była zmęczona tym szybciej machała. niema mowy żeby sama odpadła - od zawsze trzeba ja było odkładać do spania...
 
mnie też to wygląda na alergię pokarmową... Magdlaenka, nie podawaj nowości przez jakiś tydzień - i nie zdziw się jak takie brzydkie kupy pojawią się jeszcze jutro czy pojutrze. organizm musi się oczyścić. Mirka ma rację możesz podać probiotyk - ja mam dicoflor i też działa rewelacyjnie.jak nie przejdzie to trzeba iść do lekarza
 
justyna - na pewno są różne dzieciaczki, ale często się spotyka że maluchy "odpadają" jak stoją :tak: mój już we wszelakich pozycjach zasypiał - i na siedząco w wózku i w pionie jak go ja czy m na rekach trzymaliśmy ;-)
 
Moja Zośka nigdy nie była spiochem i w życiu jej sie nie zdażyło spać w dzień 2 godz. Najdłuzej spała ok 1,5 godz ale to na palcach jednej ręki mogę policzyć, przewaznie spi 1 raz dziennie 45 minut. Od 2 tygodni zasypia o 23 a wstaje o 6 rano wiec ona jest ewenement co do spania, wystarcza jej 7-8 godz snu na dobę, w okresie wczesnego niemowlęctwa było to samo:-(
Zawsze czytam z zazdrością jak opisujecie ze Wasze dzieci tak dlugo spią!
 
reklama
Do góry