reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
POMOCY !!!!!!
Gosia właśnie zrobiła chyba 9 dziś kupkę :confused2::confused2::confused2: wszystkie są takie jakby ze śluzem. Wczoraj tez dość często robiła. Co to może być?
Wiem, że to "może być na zęby", ale macałam i jakoś nic mi się nie zapowiada :eek::eek:
Co to może być innego, a może to taki bardzo wczesny objaw zębów. :eek::eek::eek: ?????????


a no i przypomniało mi się jeszcze, że gorzej sypia w nocy, w dzień prawie nie śpi (a ostatnio tak ją chwaliłam że taki śpioch !!!!!!) i na paznokciach pojawiły jej się białe blamki (miałam kiedyś podobne i to było ponoć od braku witamin) ....
 
Ostatnia edycja:
Magdalenka, a może dałaś jej jakąś nowość do zjedzenie?? Dzieci robiąkupkę ze śluzem jak są na coś uczulone. Adi tak miał... Aha, i polecam Ci prebiotyki i probiotyki Lacido Baby
 
Marchewka z ryżem się już ugotowały...... Ale Gosia zjadła kaszkę i nie bardzo ma ochotkę to jeść.
Uczulenie? Mała ostatnio dostała z nowości zielony groszek z mrożonki .... może to uczulenie na niego? No cóż na razie go odstawimy. Jadła go wczoraj i przedwczoraj, (a wczoraj i dziś są te "nie fajne" kupy") więc może jutro będzie lepiej ..... mam nadzieję :confused2:
 
Witam wszystkie Mamusia,

mam pytanie, jak długo śpi Wasze dzieci w ciągu dnia?
Wydaje mi się że moje dziecko za mało śpi bo tylko na spacerku ok. 2h między 12 a 15, w domu to nie ma nawet mowy o spniu tylko marudzi, no i nieraz uśnie przy butli czyli drugim śniadaniu.

Nie wiem czy nie przesadzam i powinnam jakoś usypiać dziecko.
 
Gosia może to własnie groszek tak działa??
Mój mąż ma sraczkę jak zje groszek albo jest go choć trochę w jakiejś potrawie:eek: Kiedyś myślałam że on sobie to wymyśla ale tak naprawde ma:confused2:
Oliwier dziś robił 6 razy kupe(normalnie robi 2-3 razy), i to też po kukurydzy(wczoraj wprowadziłam)-dodałam do zupki. Obiadek jadl od wczoraj taki. Wczoraj były zatwardzenia a po tej kukurydzy każda następna kupa była luźniejsza..
A groszek to strączkowy wiec akurat on może tak działać. Jakby z lekka przeczyszczająco.
 
reklama
Do góry