reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

A zapomniałam dopisać, że jak wprowadzałam to mleko modyfikowane to też mi głupio było bo mały zawsze zrucał się od razu na pierś i musiałam mu szybko butelkę wciskać, ale szybko się nauczył - daję mu ponad tydzień dopiero a już się na cyca nie rzuca po kąpieli :)))

Gdyby tak chciał jeszcze się ssania kciuka oduczyć, ale juz za ciężko jest, on ssie palec jak zagłodzone dziecko albo jak jakiś maniak, niby do dwóch lat się martwić nie muszę ale coś czuję że będzie kłopocik... zobaczymy!
 
reklama
Edis, nie martw się, nie każde dziecko lubi leżeć na brzuszku więc skoro nie chce to nie. Znajomej synek też tego nie znosi i po prostu sobie siedzi :)
 
Hahahaha!!! my tak łatwo KORONY NIE ODDAMY, BO....wylazła druga jedynka na górze-więc jest remis :-D

U NAS ZĘBY TAK PARAMI WYCHODZĄ W KILKUDNIOWYCH ODSTĘPACH...a potem znów na miesiąc jest spokój :cool2:
 
ja uporczywie kciuka zabieram:wściekła/y: przez chwile po tym oduczaniu nie ssał wcale ale teraz jak jest bardzo głodny to znowu pcha, wiem wtedy że trzeba dać jeść:-D A w nocy ile ssie jak się przebudzi to nie mam pojęcia, nie slysze na ogół mlaskania..

Justyna chyba masz rację i fajnie byłoby zachować to wieczorne karmienie(ja w nocy nie karmie cyckiem, dopiero o 6-7), wiec chyba teraz zamiast cyca 10-11 dam kaszke:-) Co do modyfikowanego to ja zakupiłam paczkę jedną, ale na razie dajemy Sinlac a on jest przyrządzany na wodzie :-) faktycznie jest pyyyszne:-) ale drogie jak cholercia...:crazy:
A co do picia to daję mu trochę herbatki (50-100 ml w zalezności ile chce wypic) do obiadu, bo jak zapija cycusiem to strzela bobki jak królik (jak sucha plastelina), a jak wodę mu daję to normalną kupe taka plastelinowa, normalna...:-D nie wiem to moje mleko chyba takie.. tłuste czy jak?? chodz podobno nie ma czegoś takiego jak tluste i chude mleko:confused2: teraz robi kupe codziennie, a bez herbatek/wody była co 3 dzien i zbita strasznie..:crazy:
 
Madzik - u nas też był problem z kupami, i poprawiło sie od kiedy daję małemu obiadki, niezależnie od picia, robi codziennie :) a wcześniej było kiepsko, jego rekord to było 9 dni!! dla mnie to ogromna ulga jak widzę że załatwia się codziennie :)
 
reklama
Iśku-dziękujemy :tak:

magda19lenka- dzięki Bogu, że tak bezproblemowo wychodzą, bo w takim tempie idą, że SZOK :szok: a jak by do tego był jeszcze marudny i płaczliwy...to chyba bym zwariowała.


kiepska u nas dziś pogoda, niby ciepło, ale chmury i wiatr, mimo wszystko chyba pójdziemy na dwór, bo muszę się przwietrzyć, a i Szymon dziś się kręci więc zmiana otoczenia dobrze nas zrobi.
 
Do góry