reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

jeszcze raz dzieki dziewczyny za pocieszenie:-)
Avanti no właśnie mój też zapomniał jak to jest sie przewracaz z brzuszka na plecki:crazy: Bo z pleców na brzuch to idealnie, nie jestem go w stanie upilnowac. Lezy tak normalnie z 30 minut, bawis ie na brzuchu a jak sie zmeczy to ryk jest:crazy::confused2: no i mama musi obracac a on znowu na brzuch i znowu 15 minut lzabawy...

w kwestii ulewania to nic nie pomogę bo nie mam takich doświadczeń...
 
reklama
Eve- Adka to mała zdolniacha, mój Szymon to widać, że ma ogromną ochotę na czworaki, aale nie umie skoordynować ruchów rąk i nóg, hehehe jak już nogi ma "do czworaków" to ręce mu lecą i na odwrót. Otatnio nawet opatentował taki myk: Podpiera się na czole i wspina na paluszki-rozumiecie??? taki kotek z niego :-D
 
Brawo dla Adki!
Majka juz na czworakach stanie, ale postoi chwile i sie przewraca na bok jakby pijana byla:-D smiesznie to wyglada. Za to do siedzenia nie rwie sie w ogole!Nawet jak ją czasem posadze na chwile z podparciem zebyu spr czy sie cos nauczyla to sie przewraca. Jeszcze nie umie utrzymac rownowagi. Aha i zaczela mowic "nie nie nie" :-Dto tez fajnie brzmi alboo "mememe" jak koza;-)
CO do ulewania to roznie-raz w ogole nie uleje, a nastepny to wszytsko i to z nawiazka. Czekam az samo przejdzie calkowicie, bo tak jest juz mniej niz kiedys.
 
w poniedziałek byłam na szczepieniu, Jula na 6 miesięcy i 15 dni waży 7.050kg, na długość nie wiem, bo nie mierzyli jej, sama chyba muszę
 
ATsonia moj tez tak robil przez jakis czas!!!Przewaznie pozniej rece nie wytrzymaly tempa i walil czolem w podloge:-p

Czytalam ze po debridacie dziecko moze miec mniejszy apetyt wiec nawet dobrze ze sie potlukl a i bez niego jest ok!!!!

Dzisiejsza nocka ok,wstal o 2 i o 6:30 gotowy do zabawy,ale teraz spi!!!
 
No to WRESZCIE mamy pierwszy zabek:tak::tak::tak:Wlasnie walcze z zebowym suwaczkiem:-DNie wiedzialam czy tu te informacje umiescic czy na zywnosci bo zastukala lyzeczka podczas jedzenia-potem jeszcze 2 razy stuknelam i mala nic nie bolalo;-):-D
 
reklama
Jula tez tak czolem jezdzila po ziemi, teraz stae na czterech i sie buja, albo kleka wyprostowana i si buja (filmik na "nasze dzieci") , jak ja posadze to siedzi bez podparcia chwilke i potem przewaca sie - do przodu albo na bok...
dzisiaj w nocy wstawalam o niej co godzine :sorry:, obudzila sie o 5.30, potem drzemka 45 minut, a teraz plakala mi przez pol godziny i zasnela na rekach - troche mi ciezko :sorry: mysle ze zeby jej ida, ma bardzo opuchniete gorne dziasla, jakby cztery na raz...
 
Do góry