reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Madzik mnie się wydaję, że dzieciom potrzebny jest czas, muszą do wszystkiego dojrzeć. Ja bym na twoim miejscu wstrzymała sie od wizyty u neurologa i poczekała, a zobaczysz przyjdzie czas i Oliwierek bedzie śmigał na dwóch nogach. Nie ma co prównywać, każdy dzieciaczek jest inny, jeden szybciej mówi inny chodzi, ale prędzej czy później wszystko się wyruwnuje!!! Daj na luz i ciesz się zdrowym, pogodnym syneczkiem:-)
 
reklama
Polukam jeszcze po necie i poczytam.. Wiem że może być mu ciężej bo jest duży i waży niecałe 9 kg ale martwi mnie to....:-(
Wiem że robi inne rzeczy, np siada w leżaczku bez problemu , jest bardzo kontaktowy i spostrzegawczy juz od długiego czasu ale martwia mnie te obroty..

W końcu je kiedyś umiał a teraz zapomniał?????:-:)-:)-:)-( no i ta lewa strona....
prawa to ok.. Tak samo po wszystko siega prawa a lewa to jak juz ma ewidentnie prawa zajeta...
Na teurolog te mówila ze wszystko sie wyrównuje jak dzieci zaczynaja chodzić itp, ale... wiecie jak to mama, zawsze sie o cos martwi..
Wiem ze każde dziecko ma swój tok rozwoju, ale czemu on zapomniał jak sie przewraca? No i ta lewa strona:-(

Szukam dziury w całym..
A prawda jest taka że pewnie inna naurolog rozwialaby mohe zastanawianie sie, wiec może i o tym pomyślę..

Jejku nei mogę się doczekać siadania takiego z boku i raczkowania:tak: Sara, Ivaz juz niedługo będa siedziec normalnie wasze dziewuszki:tak:
 
my teraz bylismy na kontroli waga chyba troszke za dużo przybiera ale sama sobie normuje jedzenie wiec widocznie potrzebuje tyle....
plamka na udzie którą się troszke martwiłam pani dr wygląda na naczyniaka wiec tez olewamy na razie ale ala nam wymiotuje:( wcześniej ulewała a teraz wymiotuje wiec idziemy na prześwietlenie :((( dostała już jakiś środek na wymioity i mamy się umwóić na wizytę bo jakbym chciała iść normalnie to bardzo długo się czeka a badanie to 80 zł wiec wolimy szybciej .....
teraz wybywamy na spacerek wiec dopiero wieczorkiem poczytam
 
ATsonia mysle ze Szymko zauwazyl ze ma zabki !!!! Uwazam ze to jego nowa umiejetnosc!!!

Maniulka brawa dla Martynki!!!

Madzik moj Szym tez przez jakis czas zapomnial jak sie przewracac i jka tylko lezal na brzuchu skubaniec darl sie di poki go nie odwrocilam a przeciez umial to juz wczesniej.
Mysle ze powinnas dac Oliwierowi troche czasu jak zauwazysz ze nie ma postepow wtedy mozesz to skonsultowac z innym neurologiem!!!

Sara moj Szym siada z czworakow juz od jakiegos czasu,potem powraca na czworaki i raczkuje przejdzie pol pokoju i siada pozniej znow raczkuje i tak w kolko przy okazji zaliczy jakis stol,krzeslo,sciane,grzejnik etc..................jak jest na podlodze to musze go non-stop pilnowac.

Nie chcial mi zasnac w wozku na dworze wsadzilam go do lozeczka i zasnal w 2 minuty!!!!
Nocka ok zasnal o 20:30 pobutka o 3:30 na jedzenie pozniej o 7:40:-)
 
Modroklejka to tak jak u nas bylo:-:)-:)-(
W tamtym tyg.maly puscil pawia dwa razy ale jest ok.
Nawet lekow mu juz nie daje tylko pije a raczej je ten Enfamil AR
 
reklama
wiecie co, zrobie tak jak piszecie.. Poczekam jeszcze ze 2 msc.. W końcu kiedyś się obracał, nawet przez lewa strone ale mało. Nie wiem może faktycznie zapomniał:-D:-D
Na brzuchu leżac to obraca sie we wszystkie strony jak w zegarku wskazówki ale na plecki nie.. Zobaczymy..poczekamy:tak:
Racja spokój najwazniejszy:tak: dzieki za rady:-)
 
Do góry