reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

ja eż jeszcze nie mam@ i nie tęsknie ale co do karmienia to ja juz mam mało pokarmu i moja Zuza mało w dzień cyca je ok 6 ok 10 i ok 14 to z 2 - ch cycków bo mało mleka w nich już ale za to w nocy to minimum 2 razy ok 12 i 3
KIEDY ONA BĘDZIE PRZESYPIAĆ NOC BEZ JEDZENIA!!!!
czasem muślę że nigdy bo ja nie sypiam wogóle teraz przy ząbkowaniu
Jesli drugie dziecko to tylko wtedy kiedu urodzi się z zębami!!!!!:tak::-)
 
reklama
ale lulasz potem Zuzię czy odkładasz i spi?? ja tez karmie w nocy ale ogolnie nie narzekam. budzę się około 2 i 5 a potem około 6 lub 7. te dwa nocne karmienia to w sumie szybciutko je i spi. ostatnio nawet usypiam jak karmię i budzimy się rano razem... niekoniecznie to dobrze ale przynajmniej sie wysypiam
 
Justyna jestem jestem u Zuzi wszystko ok jęczy strasznie nie chce jeść płacze tak standardowo jak codziennie ma ciężkie ząbkowanie gorzej ze mną jestem strasznie zmęczona i totalnie brak czasu ale po za tym co najważniejsze zdrowo się mamy
wyczekujemy ząbka z nadzieją że się uspokoii... i w nocy będzie lepiej spała i mniej marudna będzie po za tym siedzi już sama i powoli raczkować zaczyna przemieszcza się po podłodze wszędzie pełza robi przewroty trzeba ją cały czas pilnować a jak tam imienniczka żyje bo nie nadrobie to po krótce co u was ???
 
Justyna z karmieniem to też szyko w nocy ale ja oprócz karmienia z 5 razy wstaje do niej bo jęczy i płacze tyrzeba jej dać smoka pogłaskać i jetem tym strasznie zmęczona i jak jest już 3 i karmnienie to jestem tak padnięta że nie mam siły wstać do niej mam czasem wrażenie że kłade się i nie zdąże zasnąć i znów muszę wstać i tak ciągle ale dość narzekania mam nadzieje że się coś poprawi jak wyjdzie jej ten ząbek pierwszy i najgorszy
 
u nas nadal jedzenie inne niż cyce w ilościach śladowych... nie wiem, jak nauczyć to moje dziecko jeść... porażka jakaś... i noce ostatnio też do kitu - co 1-1,5h muszę wstawać do niej i cyca dawać... nie wiem czy głodna jest, czy poprzytulać się chce... ale masakra jakaś się porobiła :-(
 
u nas nadal jedzenie inne niż cyce w ilościach śladowych... nie wiem, jak nauczyć to moje dziecko jeść... porażka jakaś... i noce ostatnio też do kitu - co 1-1,5h muszę wstawać do niej i cyca dawać... nie wiem czy głodna jest, czy poprzytulać się chce... ale masakra jakaś się porobiła :-(


Olu, znam to niedawno tez tak miałam, ze co godzinę półtorej wstawałam, bo malutka marudziła, a wcześniej budziła sie raz na karmienie. Moim zdaniem to ząbki.

a jak wprowadzałaś inne produkty? co malutkiej dawałaś? moja odpukać wcina wszystko jak popadnie i z butli i z łyżeczki.
 
Gosia - u nas to samo z budzeniem, a czasem to mnie tak ugryzie,ze szok,ma już 2 ząbki ale idą chyba następne.

Karolka - co to za pacynka?
Wasze pociechy mają jakieś zabawki, z którymi spią? Bo moja nie ma.

Dziewczyny butelkowe - jakie mleko jest dobre?nie wiem co zaczącpodawać małej, po NAN "rzyga" za przeproszeniem, nie dziwie sie mnie ten sam zapach doprowadza do mdłości :)
 
reklama
Gosia - u nas to samo z budzeniem, a czasem to mnie tak ugryzie,ze szok,ma już 2 ząbki ale idą chyba następne.

Karolka - co to za pacynka?
Wasze pociechy mają jakieś zabawki, z którymi spią? Bo moja nie ma.

Dziewczyny butelkowe - jakie mleko jest dobre?nie wiem co zaczącpodawać małej, po NAN "rzyga" za przeproszeniem, nie dziwie sie mnie ten sam zapach doprowadza do mdłości :)

Bebilon jest dobry:tak: Amelia tez rzygala po nanie a bebilon uwielbia:tak:
 
Do góry