reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Dzis dzięki bogu tez nie było nowych ugryzień, ale zagadka wciąż nie rozwiązana, nic nie znalazłam, nic nie ubiłam, a przestało gryźć :tak:
 
Moj Szym dzis wstal sam na nogi:szok::szok::szok:
Siedzial w wannie trzymalam go pod pachami bo lapal kaczkia ten jakos podwinal noge i wstal:szok:a m mowi do mnie czemu go podnioslas?powiedzialam ze go nie podnioslam tylko sam sie zerwal nie mogl uwierzyc ale pozniej sam sie przekonal
 
Domi-alez chlopisko potezne z jaska:tak:To dobrze ze jest duzy.Jak bym miala chlopaka takiego duzego to bym sie tylko cieszyla bo wg mnie chlopiec dobrze jak ma troche cialka.Co do dziewczynek mam juz bardziej wahania,ale chcialam pochwalic Julitke ze w ostatnim miesiacu juz nie tyje jak przez pierwsze 6 m-cy po 1 kg na m-c tylko 600g:)
 
Ewelcia gratulacje dla Szymonka, ale wystartował!!!
Mojej siostry Majka własnie zaczęła chodzić jak miała 10 m-cy, z reszta ona wszystko szybko robiła oprócz mowy.
A moja Zojka uczy się "mowy" dzisiaj zaczęła wydawać takie dźwięki ababa, ma ma ma, da da da, bo do tej pory tylko piszczała, a jak gada to się w głos śmieje, komicznie to wygląda
 
reklama
Do góry