reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
ewelcia86 nic sie nie martw! Mój mały tydzień temu ważył 6660 gram :eek: (diabelska waga :-p) czyli też nie za duży. Ale jest zdrowy, żywy, radosny, ząbki mu idą. Potrafi posiedzieć chwilkę bez podparcia już... a ja się cieszę, że nie muszę takiego kloca dźwigać...:sorry: Dzieci są różne...
 
Przez minutkę siedzimy sami, jemy łyżką (w końcu!) i mamy TRZECIEGO ząbka :-) No i obracamy się dookoła własnej osi i próbujemy opiera się na kolankach przy jednoczesnym wsparciu przedniej części ciała na rekach... ale na razie cienko :laugh2:
 
Justyna337- sorki pewnie przeoczyłam, staram się wszystko czytać dokładnie, ale to nie sposób zapamiętać wszystkiego ;-)

Szymon opatentował nową umiejętność...tylko nie wiem jak Wam to opisać: nabiera dużo śliny w ustach i robi takie brrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuummmmmmmmm z językiem na wierzchu- oczywiście ślina jest na wszystkim : ubraniu, zabawkach meblach i ....NA MNIE!!!! a jak mu się jeszcze ta umiejętność przypomnij podczas jedzenia to jest MASAKRA, ostatnio tak szlał, że aż musialam zrobic grożną minę i " NO, NO,NO"- pomogło-na chwilkę..:confused2:
Atsonia oby mu sie to nie przypomnialo przy jedzeniu:no::no::no:
Moj Szym tak robi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wszystko dookola on i ja jestesmy w tym co on je.
musze sobie chyba jakis faruch zakupi bo az wstyd sie przyznac ale nie mam zadnego:zawstydzona/y:
 
Mój Dominik czasem przypadkiem tak zrobi, a starsza córka zaśmiewa się wtedy do rozpuku, aż ostatnio musiałam ją z pokoju wywalić bo jeszcze mały uzna to za świetny żart i będzie kicha... :-p Póki co je łyżeczka od tygodnia może (wcześniej tylko z butelki zupki jadł) i jeszcze żarty mu nie w głowie ( i oby tak zostało!!!)
 
O tak, przerabiałyśmy kichnięcie przy pałaszowaniu zupki, w efekcie z zupce była calusieńka Natalia, calusieńka mamusia i okoliczne przedmioty.
 
Amelia byla dzis wazona i miezona:tak:
Waga - 7.355
Wzrost - 68,5

Przez ponad 2 miesiace przytyla tylko 1 kg ale za to wyciagnela sie ponad 6 cm dlatego lekarz kazal sie nie martwic.. a juz mialam obawy:-p
 
reklama
Do góry