reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ada też tak robiła (mam nadzieję że juz zapomniala o tej umiejetności), kiedyś jak leżała na macie opluła sobie cała buzię :-)
 
reklama
A mojej bardzo podobają się moje kubki :szok::szok::szok:cholewcia bardzo nie dobrze boje się żeby kiedyś z tego zachwytu nie wylała na siebie gorącej zawartości.Pilot też jest fajny a komórka rewelacyjna ale całe szczęscie nie bierze jej do buzi za to jak jesteśmy na spacerku i mała zaczyna mulic do spania i zaczyna marudzić to puszczam jej mzyczke z komórki i w trzy sekundy usypia :-)
 
ATsonia-oj tak,chyba najciezszy (Julita nie ma jeszcze 9 kg nago,ale prawie):tak:No chyba ze Martynka Trudy Was przegonila:-D
Modro-calkiem niezle wazy Adas,mimo ze nie nadrobil,Teraz pewnie dogoni na dniach swoja wage,nie martw sie:tak:
 
No coz,Julita jest malo wymagajaca-zabawki rzucila w kat a np.wczoraj podczolgala sie do szafki pod TV i glowe miala w polce szperajac w plytach CD i DVD:-DDobrze ze ich z opakowan nie wyjela.Stoi tam tez boombox,naciskala na przyciski :-D
 
u nas tez jest fajny pilot,a najlepiej to zeby mu dac ten od dekodera bo ma kilka kolorowych przyciskow.
Mamy stary pilot jakis chyba popsuty sama nie wiem i ten mu daje,gryzie go jak szalony.
Komorka tez fajna,ale jak nie gra to nic specjalnego:-D
Maniulka moj tez uwielbia kubki,jak pije kawe czy herbate to az sie rwie do nich.
Moj szpec to grzejnik lubi dotykac-hydraulikiem bedzie czy jak?
No i nagminnie wlazi pod stolik od telewizora a tam sa przeciez kable.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ATsonia pozycz z kg mojemu chudzielcowi.

Modroklejka Adas i tak nie zle wazy w porownaniu do mojego .........nie chce sie juz powtarzac:-p:-p:eek:.

Moze juz ma 7kg w tamten poniedzialek mial 6900g:sorry:.
W nastepny piatek wazenie i kontrol u pielegniarki.
JAk znow bedzie mi zadawac te glupie pytania co ostatnio to chyba ja wyzwe;-):zawstydzona/y::-p
 
Do góry