reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Nutramigen po innym nawet Bebilonie pepti miał wysypki:szok: a teraz też coś mu wyszło na rączce i wprowadzenie glutenu znowu przesunięte:baffled:
ja w ciąży miałam masakre ze skórą, walczyłam ze świadem 2 m-ce, nie mogłam po nocach spać, jeździłam od lekarza do lekarza a ci rozkładali ręce, i nic nie mogłam brać od alergii ze względu na ciąże, A mały się drapie? swędzi go?
 
Dominik też już nauczył się brać nóżki do buzi, i co chwilę obraca się na brzuszek- w drugą stronę jeszcze nie potrafi:no: i jak mu się nudzi leżenie na brzuszku, to zaraz krzyczy:-D
Podrzucany też lubi być. Piszczy, śmieje się i otwiera buzię:tak::tak::tak:
 
Maniulka nie denerwuj sie, moja Marysia tez tylko ze 3-4 razy sie połozyła z plecków na brzuszek.-Kazde dziecko robi to w innym czasie.Marysia ciagle chce sie przewrócic na brzuszek ale udaje jej sie przewrócic pupe i ma problem wyciagnac raczke z pod siebie.
 
ja w ciąży miałam masakre ze skórą, walczyłam ze świadem 2 m-ce, nie mogłam po nocach spać, jeździłam od lekarza do lekarza a ci rozkładali ręce, i nic nie mogłam brać od alergii ze względu na ciąże, A mały się drapie? swędzi go?


Moi obaj synowie mają Atopowe zapalenie skóry więc swędzi jak chol......... i się drapią, starszy w nocy tez nie sypia przez świąd
 
dziewczyny a czy znacie jakieś dziecko które miało podcinane wędzidełko?
Wojtek ma za krótkie i nie wiem kiedy by mu najlepiej podciąć :sorry2:
 
Moi obaj synowie mają Atopowe zapalenie skóry więc swędzi jak chol......... i się drapią, starszy w nocy tez nie sypia przez świąd

Współczuje dzieciakom, świąd jest gorszy :-(, a najgorsze ze tego azs nie można wyleczyć. A zanlazłaś alergen? Bo ja do tej pory nie wiem co mnie uczuliło
 
Współczuje dzieciakom, świąd jest gorszy :-(, a najgorsze ze tego azs nie można wyleczyć. A zanlazłaś alergen? Bo ja do tej pory nie wiem co mnie uczuliło


U Damianka tak jest uczulony na roztocza, pyłki, grzyb (taki w mieszkaniu), nie może biegac bo jak się spoci to też wyskakuje, itd można by pisac a pisać a Natanus jeszcze zamalutki ale chyba tez będą roztocza bo niedostaje nic do jedzenia a ma zmiany skórne
 
reklama
Maniulka mam książkę " pierwsze 365 dni życia dziecka" i tam jest napisane że w 5 miesiącu dziecko przekręca się z brzucha na plecki a z plecków na brzuch dopiero w 7 . Oczywiście mój Wojtek na odwrót z plecków na brzuch się kula ale odwrotnie nie :baffled::sorry2:
 
Do góry