reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
a ja to się boję że mi Jula z wózka wyskoczy - bo ona takie wygibasy ćwiczy też w wózku na spacerze... zadek w górę, głowa w dół i walczy.... albo wykręca się bokiem, żeby wyglądać przez burtę - chyba muszę wózek na spacerówkę zmienić
 
ewelcia,dziewczyny dobrze radza-idz z malym do lekarza.
Na tym etapie wg mie mleko jest wciaz b.wazne i Szymus powinien je pic.

A co do spania to Julita tez malo w dzien spi-taki charakter chyba.Spi tak min 1 h max 3 h liczac od godz 10 rano do 20.
 
Ewalcia koniecznie do lekarza, dziecko na tym etapie rozwoju musi pić mleko, a swoją drogą, ale ci się wybredny egzemplarz trafił:szok:
Saro u nas ze spaniem w dzień tez kipsko czasami 15 minut dziennie, ale zazwyczaj do godziny.Pytałam lekarza co zrobić z tak mało ospałym brzdącem rozłożył ręce i stwierdził "taki typ":-)
 
dołączam do mam brzdąców, które mało śpią...:-)
przeważnie 2 (czasami 3) razy po pół godziny, czasami po 20 min...
wczoraj był jakiś rekord, bo spał ciurkiem 2 godziny, ale potem już oczywiście do wieczora nie spał. no i czasami, z raz na 2 tygodnie zraża się taki dzień, że dłużej śpi. A tak to godzina dziennie maks.
 
A ja zaczynam sie juz martwić Martyna w dalszym ciągu się nie przekręca w żadną stronę :-(często leży na macie lub kocyku jak jej pomogę to się przekręci ale samej udało jej się tylko dwa razy wczoraj i przedwczoraj,ona tylko przekręca się na boczki co ja mam z nią zrobić????czy sa jeszcze dzieciaczi które tego nie robią:confused:
 
Ostatnio jak byłam u sasiadki to jej Jula też leżała na brzuchu i ani myslała się przekręcić, podczas gdy Ada zrobila już z 10 ruchów. Ale ona nie robi narazie paniki, aha mała jest starsza od ady o 2 tyg.
 
maniulka- trenujcie narazie same w domu, ja kładłam sie na plecy na podłogę, Szymona układałam sobie na klate i turlałam się z nim raz w prawo raz w lewo-pomogło!!!

A mój mały mężczyzna chyba boi się wysokości chciała go dzisiaj podrzucic a on sie uczepił mojej bluzki jak małpeczka i spiął sie cały...a minkę miał taką przestraszoną...biedny...jeszcze kiedyś spróbuje...Wasze dzieci lubią podrzucanki?
 
reklama
Ewelcia zrób jak dziewczyny radzą idź do lekarza i wtedy bedziesz spokojniejsza i moze cos doradzą :tak:

Mój Alanek też raczej mało spi ma 3 drzemki w ciągu dnia :sorry2: budzi sie o 6 później idzie spać o 7.30 koło 12 i ostatnią drzemkę tak po15 :tak: i śpi maksymalnie godzinke ;-)

Dziweczyny ja wiem że mleko powinno być jeszcze podstawą jedzenia u takich maluchów ale co my mamy zrobić jak nasze dzieci nie chcą pic mleka i jest przy tym płacz , wyginanie i szarpanina :confused:
 
Do góry