reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Modroklejka ja mu daje Nan 2 a mam zamiar dopiero zmienic na Cow&Gate albo Sma-to sa tutejsze mleka.
Ale znow jak by to bylo od mleka to czemu wymiotuje po obiadkach???

Kontaktowalam sie e-mailowo z przychodnia Polska i kazali najpierw jak najszybciej skonsultowac to z pediatra a potem ewentualnie z gastrologiem.
Boje sie zeby calkiem sobie nie podraznil tego ukladu pokarmowego tymi wymiotami.
Jak m wroci to musimy pogadac,ach on dzis na zakupy jedzie:-p
 
Modroklejko a Twoj bratanek tak?:cool:tez wymiotowal ze mu mleko zmieniali???

Kurde wczesniej pil sory jadl Nan1 i bylo ok potem Nan 2 i tez bylo ok przez pare dni a teraz znow lipa.
To ja moze dzis powiem m zeby kupil inne mleko:crazy::eek:
 
Tak,ja go karmie tylko lyzeczka!
jak tylko poczuje ze w butli jest mleko to nie bedzie pil tylko smoczka wypycha jezykiem(bokiem) i sie zlosci!!
W nocy mam juz problem go nakarmic butelka,musze poczekac az przysnie to czasami mi sie uda a jak nie to czekam czasami dosc dlugo i na spiocha go karmie!!!
 
Npisalam do tych lekarzy co odpisuja w 1h.
I napisali ze "KONIECZNA WIZYTA U GASTROLOGA DZIECIECEGO":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Gdzie ja tutaj takiego znajde,zaraz szukam po Polskich przychodniach!!!!
A juz przez tydzien bylo dobrze a teraz znow ten sam problem:wściekła/y::wściekła/y:


Ewelcia - no właśnie miałam Ci to samo zaproponować.... żeby się udać do gastrologa dziecięcego....
my też się w pewnym momencie wybieraliśmy - mam nawet 1 numer telefonu do bardzo dobrego, ale na szczęście się poprawiło i w końcu nie byliśmy...

albo może jakbyś go trochę przegłodziła, żeby był na maksa głodn to by Ci zjadł mleczko??? (może głupi pomysł...:baffled:)
 
ewelcia lepiej idz chociaz do pediatry. mi sie tez wydaje ze to kwestia mleka tzn kiedys lekarka mi mowila ze dzieci po mlekach krowich tak moga miec... Igor też tak mial troche tylko zawsze wymiotowal po karmieniu nocnym przez sen ze mu az noskiem lecialo wszystko wiec ja wogole spac nie moglam, no i mega ulewał no i kazała takie bardziej modyfikowane(bebilon pepti) i jak reka odioł zadnych wymiotow ani ulewan...
 
reklama
albo może jakbyś go trochę przegłodziła, żeby był na maksa głodn to by Ci zjadł mleczko??? (może głupi pomysł...:baffled:)
nie da rady!!!
'on mleka z butelki nie wypije!!!
A przeglodzic hmmm on nigdy nie jest glodny!!!!i zawsze sprawia wrazenie najedzonego i wyspanego,dla tego tez daje mu jesc co 4h co 3 nie da rady buzi nie otworzy:eek::eek::eek:.
Dzis jak wstal o 4:30 tak zasnal dopiero o 11:30 spal 50min i potem kolo15 zasnal i spal 1h10 min.
Spi malo,je malo!!!normalnie robot a nie chlop!!!i nie widac nigdy ze jest zmeczony:crazy:
 
Do góry