reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

dzięki MR za przekierowanie, przegapiłam ten wątek:zawstydzona/y::sorry2:

mój Wojtek też się obraca na boki i pełza jak gąsieniczka, nie chce niestety brać żadnych zabawek do rączki.:dry:
 
reklama
Natalia wczoraj na szczepieniu ważyła 6300g - skończyła dokładnie 5 miesięcy. Waga urodzeniowa 2700g. Pediatra mówi, że OK. Ja też się w ogóle nie przejmuję tym, że jest raczej drobniejsza - mnie się taka podoba:-D:-D

Tym razem nie była mierzona - ubranka nosi 68 i niektóre 74 (ale fakt, że te rozmiarówki ciuszków bardzo różne).
 
irmaa - spróbuj wieszać nad nim jakieś zabawki tak, żeby mógł łapać dwoma rączkami, łatwiej będzie mu potem chwycić i wziąż do rączki zabawkę:-)
 
pisze 1 palcem bo potworek na kolanach:-D

a co ja mam powiedziec? juli urodzila sie 2800g,ma 6 mies i juz PRZEKROCZYLA POTROJONA wage!na domowej wadze wazy 8600g nago.:-p
dlatego mnie nie zalezy by ja tuczyc i np.kaszek jej nie daje.
fakt ze urodzila sie mala,ale do 1 roku to chyba z pieciokrotni wage...

a coreczka kuzynki (tej ktej tej ktora na styczen bobo urodzi) ma we wrzesniu 3 latka i eazy 12 kg :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U nas po wczorajszym szczepieniu dzisiaj niestety podwyższona temperatura: 37,5. Myślicie, że już trzeba podać coś przeciwgorączkowego?

A wieczorem niestety bolała Małą nóżka - jakieś 10 minut mocnego płaczu było, dziś już nóżka OK tylko ta gorączka:baffled:
 
A mierzysz w pupie? czy na czole/uchu?
Ja bym podala przeciwgoraczkowy srodek dopiero powyzej 38 stopni.
Osobiscie polecam syrop paracetamol dla niemowlat o smaku truskawkowym,cena 8 zl w Lodzi.Przepraszam za dziwne okreslenie ale najzdrowyszy-jak to moj tata (lekarz) mowi,czysty paracetamol bez chemii dodatkowej.
 
Motlica Dominika dobrze radzi.

A u nas lipa!!!
jak wczorajsza nocka byla malinowa tak dzis koszmar:baffled:\
Obudzil sie o 24 i darl sie pol godziny nie wiem o co chodzilo ale pozniej posmarowalam mu dziasla i przestal sie drzec,dalam mu jesc na spiocha zeby za godzin mi sie nie obudzil wypil 60ml.
Potem obudzil sie o 4:30 i juz nie spal az do 11:30 i nawet sniadania nie chcial jesc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:tylko pare lyzeczek ciekawe czy obiad bedzie jadl:crazy:
 
reklama
ewelcia - no to Ci Szym dał popalić!:szok:
ale żeby od 4:30 nie spać?:szok:
może te ząbki go tak męczą i jest niespokojny....
Jasiek też jak wstanie (wstaje koło 8) to przeważnie nic nie je do 10. Nie jest po prostu głodny po nocy.
 
Do góry