reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ja dziś byłam ze swoją córeczką Elizką na szczepieniu , zważyli ją i waży 8700:szok: grubasek :-) i ma ok 67 cm :-) panie powiedziały że zdrowiutka jest i Ładnie się rozwija :-) tłuścioszek :-p za tydzień 17.08 skończy 5 m-cy :-)
 
reklama
Zuza 2 tygodnie temu 5,5 kg:szok:
Ola - no właśnie cały czas myślę o Tobie i Julce i zastanawiam się jak sobie poradzisz...wiesz, Zuzka tez usypia przy cycu albo na boczku. a potem ją przekładam na brzuszek już w łóżeczku. tak sie tylko zastanawiam czy to jest wychowawcze? i czy nie będę mieć z tym potem problemu...

a teraz na popołudniową drzemke udało mi sie ją uśpić na brzuchu!!!!!! :-p:-p:-p
 
72cm to duży tzn dłuuuugi:-) i też sporo waży :-) moja to troszkę na dziewczynkę to wielkolud właściwie to duży klocek :-) każdy mi mówi że jest wielka i że tłuścioszek iże wygląda na więcej miesięcy:-)
 
widze ze tylko moj taki chuderlak:-(
normalnie wyjde na matke ktora glodzi dziecko:-(

Ewelcia nie wiem jak u Was jest ale u mnie mój Zbyszek jest wysoki, ja niska bo 165cm, poza tym za szczupłej rodziny to ja nie mam:baffled: tzn nie to ze grubi ale chude szczapy to to nie są... takie normalne ludziska, sredniej wagi;-) Siostra moja np mojego wzrostu 58 kg...
wiec stąd Oliwier w genach to pewnie ma...
Poza tym mój jest klocuszek i każdy mi gada ze taki okragły pulpet.. a ja sie czuje jakby go od grubasów wyzywali:-( Na Twoje to chociaż nie powiedzą że jest tłuste:-(
 
Madzik ja to dopier jestem malarakan 158cm,a m ponad 180cm i way jakies 90kg u mnie w rodzinie tez wszyscy normalni ojciec nad wyraz chudy zas \mama byla przy kosci u m tylko rodzice przy kosciu i siora wiec nie wiem jak mam to interpretowac:-p.
kiedys to ja bylam taki chuderlak ze szok normalnie skora i kosci i jak bylam mala to kupowali mi jakies syropy na apetyt,mleka tez nie chcialam-chyba szym to sie wrodzil z tym do mnie bo m to jak mial 6lat to jeszcze doil butle:szok:.
Madzik napewno nikt nie ma na mysli ze Oli jest grubasem!!!!
mi ktos moze powiedziec ze nie daje jesc malemu:-(a przeciez tak nie jest!!!:no:
 
reklama
Do góry