reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

kurcze kiedyś były same pultety i pulchniutkie dzieci i jakos było dobrze, nikt ich grubaskami nie nazywał:-(a teraz jak mam pulpetowate dziecko to każdy mi mówi że on taki tłusciutki :-( Mania jakaś chuderlaków:dry::dry::dry::dry:
Anetka wiem co czujesz..:baffled: nikt nie patrzy tez na to ze mam wysokie dziecko tylko każdy mówi jaki on WIELKI i ze za wielki jak na swój wiek..:szok: Fakt wygląda na jakie 8 msc ale... c ja na to poradze.. moze takie kości..
Ewelcia może Szym ma to po Tobie ze tak jeść nie chce... napewno się unormuje.. :tak: nie bede Ci tego powtarzała bo wiem że to i tak Cię nei uspokoi...
A co do budowy ciała to najwidocznie Szym wyszedł mieszany zupełnie:tak:
 
reklama
a nie boicie się, że na brzuchu dziecko może się udusić :confused::confused::confused:
moja śpi na plecach, a ostatnio polubiła na boczku

Ale takie małe dzieci nie spia na poduszkach a materacyk jest dość twardawy i buzi nie włożą, a zastanawiałas się kiedyś dlaczego noworodki mają takie pyrki z nosków?:-D Bo powietrze dostaje się boczkami noska:tak: a jesli dzidizuś czuje brak tlenu to przekręca główkę tymbardziej nasze szkraby 5-miesięczne:tak:

Ja bardziej boje się jak zasypia na boczku że bioderka sobie zniekształci:-( no ale sam się już przekręca
 
U nas smoczek do zasypiania musi być:tak: Jak zaśnie mocno to zawsze sama wypluwa, jak wypadnie wcześniej i jeszcze nie śpi mocno to się wybudza i trzeba podać.
 
hejka:-) mam pytanko-czy któras z was karmi malucha mlekiem Bebiko?jakie jest to mleczko,porównywalne z Bebilonem? my od początku na Bebilonie 1 i zastanawiam sie czy nie przejsc od 6 m na Bebiko czy zostac na tym Bebilonie:dry:
 
hejka:-) mam pytanko-czy któras z was karmi malucha mlekiem Bebiko?jakie jest to mleczko,porównywalne z Bebilonem? my od początku na Bebilonie 1 i zastanawiam sie czy nie przejsc od 6 m na Bebiko czy zostac na tym Bebilonie:dry:


Ja karmiłam na początku pierwszego synka Bebiko i go zatykało więc musiałam przejść na Bebilon jak dla Nas był lepszy:tak:
 
Madzik Anetka - u mnie to samo wszyscy mówią: ale WIELKA dziewucha:szok: pisałam kiedys ze pani ekspedientka to powiedziała ze ona to juz chyba do chodzenia sie szykuje bo taka duza. A jak jej powiedziałam ze Ona to jeszcze nawet nie siedzi bo ma 4,5 m-ca to pani wielkie oczy zrobiła i mowi: "O Boze to czym pani ja karmi ze taka wielka" A Nadia jest poprostu b długa bo ja mam 173cm a paweł 190cm. Nie wiem dokładnie ile wazy, sprawdze w przyszłym tyg na szczepieniu ale mysle ze cos ok. 9kg. A takim ludziom co mi dziecko od wielkoludów albo pulpetów wyzywaja to najchetniej dałabym w łeb:wściekła/y:
 
reklama
Moja Zocha też do drobinek nie należy 8kg i 68cm, jest na 90 centylu,synek jak był taki malutki też był sporaśny, a teraz ledwo się mieści w siatce centylowej (3 centyl), Nie ma się czym przejmować dzieciaki jak zaczną chodzić od razu zrzucą nadmiar
 
Do góry