reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

hehe Nie jem nic mlecznego prócz masła, ale to chyba nie to :confused:, bo wcześniej nie było wysypki a teraz znika... To jednak chyba zemsta "Michałków" - nie umiałam się powstrzymać... :sorry2:Do pediatry wybieram się za tydzień z brzuszkami i po kropelki K i D to przy okazji zapytam... Mam tak ograniczoną dietę, że zaczynam podejrzewać nawet alergię na moje mleko... podobno coś takiego istnieje...

Ja mam wbite w książeczce zdrowia dziecka ze wit. K podaje sie od 8 doby zycia maluszka, a widzę ze Twoje maleństwo ma juz 14 dni. Nie wiem czy to od kiedy zacznie sie podawac jest az tak ważne, w kazdym razie mi w szpitalu przed wyjsciem przypominali abym ścisle trzymała sie terminów i nie przegapiła:zawstydzona/y:
Jakby co to VITA K jest dostepna w aprece bez recepty wiec w kazdej chwili spokojnie mozna kupic
 
reklama
My własnie po wizycie położnej no cóż niczego nowego się nie dowiedziałam hi hi dzici chowa sie tak samo stwierdziła że nie jest tu potrzebna ale obejrzała małą i wszystko jest ok aha jak ją rozbierałam to odpadł jej pępuszek HURA:-):-):-)od piątku o ile będzie pogoda możemy pomału wychodzić na dwór zaczynając od 15 minut
co do witaminy K ja narazie nie podaje niemam nawet jej a położna mówiła że w przyszły poniedziałek mam zawitać w przychodni dostane recepty i skierowania
Mleczka w cycochach mam full wiec mam nadzieje karmić tylko cycem
 
aha co do wysypki to moja dostałą taka w szpitalu lekarz mi wmówił że to na moje ciuszki że mam wszystko jeszcze raz wyprać i wypłukać podwójnie,wyprasować a okazało się że mała uczulona była na haha szpital :-)w domu wszystko jej przeszło a ja wystraszona nakupowałam oillian do kąpieli ale fajnie mi sie sprawdza bo nic wiecej nie muszę używać:tak:
 
Ja mam wbite w książeczce zdrowia dziecka ze wit. K podaje sie od 8 doby zycia maluszka, a widzę ze Twoje maleństwo ma juz 14 dni. Nie wiem czy to od kiedy zacznie sie podawac jest az tak ważne, w kazdym razie mi w szpitalu przed wyjsciem przypominali abym ścisle trzymała sie terminów i nie przegapiła:zawstydzona/y:
Jakby co to VITA K jest dostepna w aprece bez recepty wiec w kazdej chwili spokojnie mozna kupic

co do witaminy K ja narazie nie podaje niemam nawet jej a położna mówiła że w przyszły poniedziałek mam zawitać w przychodni dostane recepty i skierowania
m

mi tez polozna mowila ze przy okazji wizyty u pediatry kupic nie kazala sie spieszyc... przeciez to witaminy nie antybiotyk...;-)

a prac piore w dzidzisiu i plucze podwojnie.... to raczej nie to bo na brzusiui raczkach tez by bylo....:confused: stawiam na czekolade....:-(
 
Dziewczyny dziekuje za pocieszenie ze ze mna w miare OK i nie jestem wyrodna:tak:Naprawde ze czasem czlowieka zlosc bierze ale co zrobic.Oczywiscie czuje tez ogromny zal jak widze ze placze i dlatego przyznam ze czasem zatykam ja smokiem wlasnie dlatego ze mi jej zal ze placze.
Podejrzewam ze mala ma jakies problemy z brzuszkiem.Jak juz pisalam wczoraj zrobila gigantyczna kupe zielonkawa a dzis poki co nic:baffled:Zazwyczaj robila przez pierwsze 3 tyg do 4 kup na dzien a w 4 i 5 tyg po 1-2 dziennie.Ostatnie dni wlasnie cos sie schrzanilo.Jutro na szczescie przyjdzie polozna wiec przygotuje liste pytan i dowiem sie co i jak z tymi kupami.
Co do krosteczek to Julicie tez czasem kilka na buzi wyskoczy-ale tylko na buzi-dziwne!Potowki?alegria?zapytam tez jutro.Pojawiaja sie i znikaja same.
Mamusia mam podobny system kapieli Julitki.
Wit K-tez Julita dostaje wit K od 8 dnia zycia ale co 2 dzien.Polozna mowila mi ze jak dziecko karmione jest piersia to wit K musi byc podawana codziennie,jak karmione sztucznie to bez wit K wogole a jak mieszanie to co 2 dzien.U nas na hmm przecietne 7 karmien na dobe 4 sa z cycka a 3 z butli (2 nocne + srednio 1 w dzien ).
Ewelcia Juli tez rypie takie baki ze szok :szok:a ja nie gorsze po tych herbatkach koperkowych...:-D:baffled:

A tak z innej beczki to bylam dzis u swojej ginekolog i wszystko juz wrocilo do stanu przedporodowego-szyjka twarda zamknieta a macica zwinieta.Odchodow juz nie mam z tydzien i dostalam oficjalne pozwolenie na seksik:tak:Z radosci jeansy sobie kupilam bo akurat natrafilam na wyprzedaze w galerii lodzkiej:rofl2::-)
 
Sara27 pamietam jak mój syn miał krosteczki na buzi długo dochodzilismy od czego i okazało się że ma tak wrażliwą skórę że jak tata nie był swierzo ogolony i go całował z takim jednodniowym zarostem to jemu wyskakiwały krosteczki po czym same znikały,może w waszym przypadku jest tak samo???
 
A wiesz maniulka ze bardzo mozliwe-musze zwrocic na to uwage.Rozwazam jeszcze hmm lniejaca fretke-ja ja tez b.kocham i jej buzi w lepek daje,wiadomo ze staram sie zachiwywac higiene ale moze jakies klaczki uczulaja julitke.
 
Sara27 pamietam jak mój syn miał krosteczki na buzi długo dochodzilismy od czego i okazało się że ma tak wrażliwą skórę że jak tata nie był swierzo ogolony i go całował z takim jednodniowym zarostem to jemu wyskakiwały krosteczki po czym same znikały,może w waszym przypadku jest tak samo???

Maniulka moja coreczka ma 2,5 roku i od urodzenia tak wlasnie reagowala na zarost meza...do tej pory tak jest,zawsze cos jej wyskoczy jak ja maz za mocno przytuli.
 
reklama
Moj synek tez ma male krostki na buzce i ja je przemywam woda przegotowana,jednego dnia jest ich mniej nastepnego wiecej.
Mozliwe ze jest to tradzik niemowlecy i podobno na to nie ma lekarstwa tylko samo przejdzie
 
Do góry