reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Tak podobno taki trądzik niemowlęcy spowodowany jest tym że mama w ciąży przekazała dzidziusiowi trochę swoich hormonów. Ale to przechodzi bez echa wiec nie ma się co martwić...
 
reklama
sara po wizycie poloznej napisz prosze co z tymi kupkami.
moj wczoraj znow nie robil a o 5rano go brzuch bolal zrobil dopiero przed 8..mam nadzieje ze to nic strasznego podobno tak sie moze zdazyc.
 
Oj nasza tez ma krosteczki raz wiecej raz mniej i tez przemywam woda samo przejdzie ta skora jest jeszcze niedojrzala i ma prawo wyskakiwac na niej rozne brzydactwa wiem to martwiace jest ale coz taki urok niemowalka
Oj Ewelci i Sara te kupy najgorzej jak zrobic nie moze do tego placz dziecka i nasza bezradnosc oszalec mozna
Jak narazie nasz na cyckach wiec kup jest duzo i sa rzadkie nie ma problemu
Wspolczuje wam kobitki bedzie dobrze juz niedlugo takie problemy sie skoncza :tak:
 
truda mam nadzieje ze problemy kupowe sie skoncza juz nie dlugo.
na szczescie juz wiem jak pomoc szymkowi jak placze i go boli brzuch:-)
 
Ewelcia,wlasnie czekam na polozna-napisze na pewno co powiedziala.
Kupy nadal nie zrobila julita wiec ostatnio robila ta wielka rzadka zielona przedwczoraj:baffled:Widac ze brzuszek ja pobolewa,kopie nozkami i sie prezy placzac-dobrze ze teraz ladnie spi.W nocy o dziwo znosna,znow po tym jak zjadla o 1 to obudzila sie dopiero o 6.
 
sara jak sie prezyla i kopala nozkami to tak jak szymek dzis o 5rano maz prasowal pieluche a ja masowalam brzuszek i uginalam nozki,napewno pomoglo bo kupa byla przed.
koniecznie napisz co powiedziala polozna.

tu nie robia usg bioderek:szok::crazy::baffled::baffled::baffled::baffled:.cymbaly!!!!
dopiero w polsce zrobie,ale cholera wybieramy sie jakos 15czerwca na miesiac:-):-):-)mam nadzieje ze wszystko jest ok.
 
a my dzisiaj właśnie po wizycie położnej z Alankiem wszystko wporządku pępuszek lada moment powinien odlecieć :-) pozatym powiedziała ze ładny i zadbany bobas mamy iść do przychodni za 2 tygodnie na kontrole :tak:
mój mały coś dzisiaj jakis niespokojny zawsze jak go nakarmiłam to zrobił kupke i szedł spać a dzisiaj się wierci i marudzi myślałam że go boli brzuszek ale nie wiem :baffled::confused: teraz dopiero zasnął od 8 rano go bujałam :sorry2:
co do wczorajszej kąpiel zrobiłam jak radziłyście na półśpiącego i troszke nakarmionego i faktycznie płacz był mniejszy dopiero na koniec kąpieli zaczął płakać :-D ale i tak moja mama przychodzi go kąpać bo ja się troszkę boję po tym jak ostatnio mi się zaniósł od płaczu :baffled::zawstydzona/y:
 
reklama
Avanti to wspaniale ze Alanek tak ladnie sie chowa:tak:
Ja tez wlasnie czekam na polozna-miala byc o 11,jest 11:04 a jej nie ma!!!Zaczynam sie niecierpliwic grrr:crazy:
Dzwonilam do poloznej-bedzie o 13,dzieki ze mnie uprzedzila...Moglam na konto chocby pospac te godzine dluzej lub zrobic porzadek w szafie co zaplanowalam a nie zaczelam bo miala byc o 11.I nie wiem co ma piernik do wiatraka ale powiedziala bym dzis z julita na spacer nie szla bo wiatr duzy-hmm,a wg mnie jak patrze za okno jest piekna pogoda do spacerow,sloneczko,niebieskie niebo.Malo tego to ja ciagnelam na dlugie spacery w duzo gorsza pogoda,raz nas nawet zlapal deszcz dosc daleko od domu.
Aha i za kazdym razem jak do niej dzownie i sie przedstawiam dodajac ze jestem mama Julity to ona mowi "aaaaaa to pani";)))) Nie wiem czy sie dziwnie zachowuje czy wygladam ale ona tak reaguje jakbym w czyms byla charakterystyczna <lol>
zmykam z kompa,wejde po wizycie poloznej i dam znac co z tymi kupami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry