reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Wróciliśmy już od lekarza, akuart był wolny i odrazu nas przyjął. Mały ma zapalenie gardła, fakt, że gardełko ma tylko lekko czerwone, ale kazał mu podawać Tantum Verde i Lacido Baby. Jak mu psiknęłam Tantum Verde, to po chwili normalnie zjadł mleczko, bez plucia. Teraz mały sobie słodko spi. Ja sądzę, że on może mieć gardło bardziej chore, jeżeli odziedziczył po mnie. Ja gardło miałam zawsze czewone bardzo nisko, tak, że lekarz miał problem, żeby to zobaczyć....
 
reklama
Miroslava fajnie ze lekarz Was przyjął i to jeszcze bez kolejki :-)
Patuś sobie śpi ;-) dzisiaj wykąpałam ją szybciej, oj dużo szybciej ale byłam już padnięta :eek: no i jeszcze mąż mnie dzisiaj wkurzył więc nie chciałam się przy dziecku denerwować, bo wiadomo że to na nią źle działa :eek:
 
A czym Waszym Maluszkom też tak wolno rosną paznokcie u stópek? Natalia ma już prawie trzy miesiące, a ja je obcinałam dopiero raz!
 
reklama
ależ Zuzka dała mi dzisiaj popalić... tak to narzekałam, że nie chce jeśc a dzisiaj co dwie godziny a wieczorem co godzinę...:szok: ale powiem szczerze, że wolę tak niż jak nie je... nawet jak zassie na krótko (widocznie się jej pić chce) to i tak jestem zadowolona... POstępów w spaniu w łóżeczku turystycznym raczej nie ma... ale może to dlatego, że mała taka głodna dzisiaj. za to musiałam powalczyć dziś trochę z teściową:-ppojechalismy bo teść ma dziś 70 urodziny. jk mówiłam karrmiłam małą częso więci urodzicówzdarzyło się -3 razy. uuuuu, ależ się nasłuchałam, że mam mleko za chude;-) ażmąż wrzasnął, że tak i dlatego własnie dziecko ma dobrą wagę (mój m sie nie przejmuje pediatrą w przeciwieństwie do mnie:tak:). cieszę się, że stanął za mną:happy: ale ja nie stanęlam na wysokości zadania. ryknęlam na iego tak, że hej, bo mi się cos przywizialo - że źle małą trzyma i widziałam jak mu przykro. natychmiast go przeprosiłam:tak: M w ogóle jest śmieszny. bardzo się zajmuje Zu jak gdzieś jesteśmy, a dzisiaj teściowa wyrwała mu małą z rąk...:confused2: aż jej łebek poleciał. ale się facet przejął. teściowa mówiła, że to nic - wszystko ok a Zu aż się skurczyła... ale jego mama w ogóle nie należy do delikatnych kobiet. M się wściekł, i pote ylko patrzył jak mama się nią zajmuje. z resztą nikomu jej nie chce dawać za bardzo. mówię mu, że najlepiej by dla mnie było, gdyby rodzice do nas przyjechali i wzieli maą na sppacer - bo teściowa coś przebąkuje że rzadko ja widzi - ale Adam mówi, że samej MATKI z dzieckiem do parku nie póści...Że zesrał by się ze strachu...:-D mówie,że oja mama chodzi a on na to, że moja to co inego bo nie szarpie małej, i nie stara się jej na siłę kłaść na brzuszku... bp tak lepiej gazy odchodzą. a faktycznie tłumaczymy jej że młoda nie lubi a ona z lubością za każdym razem cyk na brzuzek...
 
Do góry