reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Prawda do 18 miesiąca powinno całkowicie zarosnąć, a to drugie z tyłu główki do 4 miesiąca, ale to to ja ledwo co wyczuwałam.
 
reklama
Nie wiem czym się różni witamina D 3 od Vita D, ale gdzieś czytałam, ze Vita D nie można przedawkować, więc jest pewnie w mniejszym stężeniu.
 
a ja wyczytalam ze ciemiaczko moze sie zarastac nawet do 23 mies zycia. ale pewnie to zalezy od dziecka. czy wase dzieci tez sa takie marudne po szczepieniach?? moj dzisiaj caly dien ma humorki i spac nie chce.. :( :-(biedactwo
 
A widzisz Miroslava, w mniejszym stężeniu - to dobrze, że to jednak kupiłam :-)

Ada po szczepieniu zachowuje się normalnie, zarówno poprzednim razem jak i teraz. Zobaczymy jak będzie jutro.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam pytanie

w zwiazku z tym ze zaczyna mi zanikac pokarm, a dokłądniej jest gocoraz mniej postanoiwłam podawac adasiowi raz dziennie mleczko proszkowe-pani dr poleciła mi nan ha...i mam pytanie...to melczko jest dosc drogie - u nas ok 30 zł za puszke...czy na nan sa recepty jak np na nutramigen? bo głupio mi zapytac pani dr a juz mu kilka razy dałam i poniewaz dobrze sie czyje jak narazie wiec chyba ten nan zostanie....tylko przeraz mnie ze jak skoncze go zupełnie karmic to bede wydacac od 150 zł na mleczko....
 
EVE - my podajemy właśnie Devikap po 1 kropli dziennie (ja zwykle daje 2 co drugi dzien bo zapominam:zawstydzona/y:). Na razie nic nam pediatra nie kazała zmieniac.
 
dziewczyny mam pytanie

w zwiazku z tym ze zaczyna mi zanikac pokarm, a dokłądniej jest gocoraz mniej postanoiwłam podawac adasiowi raz dziennie mleczko proszkowe-pani dr poleciła mi nan ha...i mam pytanie...to melczko jest dosc drogie - u nas ok 30 zł za puszke...czy na nan sa recepty jak np na nutramigen? bo głupio mi zapytac pani dr a juz mu kilka razy dałam i poniewaz dobrze sie czyje jak narazie wiec chyba ten nan zostanie....tylko przeraz mnie ze jak skoncze go zupełnie karmic to bede wydacac od 150 zł na mleczko....
Z tego co wiem to to mleczko nie jest na recepte. Ale dokladnie pewnie wiedza inne dzieczyny:tak:
 
dziewczyny mam pytanie

w zwiazku z tym ze zaczyna mi zanikac pokarm, a dokłądniej jest gocoraz mniej postanoiwłam podawac adasiowi raz dziennie mleczko proszkowe-pani dr poleciła mi nan ha...i mam pytanie...to melczko jest dosc drogie - u nas ok 30 zł za puszke...czy na nan sa recepty jak np na nutramigen? bo głupio mi zapytac pani dr a juz mu kilka razy dałam i poniewaz dobrze sie czyje jak narazie wiec chyba ten nan zostanie....tylko przeraz mnie ze jak skoncze go zupełnie karmic to bede wydacac od 150 zł na mleczko....

My kiedys dawalismy NAN HA puszka 400 za 18-20zł w realu. Niestety mała źle przyjmowała i teraz jestesmy na Bebilonie HA - koszt własnie 30zł w realu bo w aptece to 40zł:szok: starcza nam na 4dni puszka wiec w miesiacu idzie ok 7-8 puszek:szok: wiec ponad 200zł
 
reklama
nan ha niestety nie jest na recepte, a cena sie rozni w zaleznosci gdzie kupujesz (od marzy jaka sklep narzuca); moj jest na nutramigenie i mimo ze na recepte, to czasami nie zaznacza "P" i wtedy place 26 zl; a puszke mam na 3 dni, wiec.... . coz, dzieci kosztuja
 
Do góry