reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ewelci współczuję problemów z jedzeniem :eek: nie wiem co poradzić, bo Patrycja to mały żarłok, ale je zależnie od osoby która ją karmi. U mnie potrafi w ciągu 5 minut wypić 130 ml ale zazwyczaj zajmuje jej to 10 minut, u Roberta pije trochę dłużej jakieś 20 minut i zazwyczaj nie wypija wszystkiego 30 ml zostawia, u mojej mamy pije jakieś 40 minut :-D a czasami nawet godzinę ale wypija całą butelkę a u mojego taty natomiast pije dosyć szybko. Mojego wujka dziecko też pije tak sobie, na raz około 80,90 ml ale lekarka poleciła im zagęszczacz i ładnie przybiera na wadze.
 
reklama
Agusia jak ja bym chciala zeby moj maluch wypijal mleczko w 10-20min.
Wczoraj mialam mu zagescic mleczko pierwszy raz kleikiem kukurydzianym ale sie powstrzymalam,bo tak sciemnial z tym jedzeniem.
Moze dzis zageszcze na noc,moze mu przypasuje:sorry:.
 
Cześć Dziewczyny:-) może Was to pocieszy: po porodzie miałam problemy z laktacją - ważyłam Hanię przed i po karmieniu żeby sprawdzić ile zjadła. Czasem wychodziło że ważyła tyle samo przed i po....:crazy: No i trafiłam na super połozną - przestałam zastanawiać się ile mała zjadła - ważne ile przybrała:-) Norma to 700-1000 na mies.
 
Agusia zageszczaja po to zeby nie ulewal:tak::tak:
Ja tez wczesniej zageszczalam tylko u nas to sie nazywa Gaviscon czy Gavison

Kasia BS czytaj najpierw posty kto czym karmi? a potem pisz!
Norma 700-1000 a moj w 8 dni tylko 100g:crazy:to na miesiac by wyszlo jakies 400g:baffled:
 
Oni nie po to zagęszczają, lekarka im to poleciła bo mały mało jadł, z ulewaniem nie mieli problemów. Ale też czytałam na opakowaniu że jest to na ulewanie :confused:. Nie wiem jak Ci pomóc, może jak już będziesz w Polsce to lekarze coś Ci poradzą
 
ewelcia-a moze rozwizanie jest bardziej banalne...moze spróbuj zmienić butelke i smoka-na zdjeciach widziałam za karmisz TT...Adas jak dostawał herbatke w TT to sie ksztusił bo mu za mocno leciało, teraz pije z Nuka lub Aventu i jest ok

a my po kolenej wizycie u pediatry w związku z tym ulewaniem z krwią....i badz tu człowieku madry ...jeden mówi ze alergia, inny ze to przypadek z niczym nie związany...sama nie wiem...wyniki z krwi takie sobie-mocno podwyzszone limfocyty i niski hematokryt i hemoglobina....

a poza tym u nas kryzys z karmieniem-mam jakby mniej pokarmu a mały jakis głodniejszy....na szczescie mam zamrozone zapasy wiec go dokarmiam z butli...

ehhh...ide spac....bo smu mi masakrycznie brakuje
 
Czy któraś karmi BEBILONEM COMFORT ?
Czy to mleko to tylko na receptę czy idzie normalnie kupić.
Mały po bebiku ma straszne zaparcia znów nie robi kupy od pon rana :-( dziś znów strasznie płakał.
Nie wiem może zmienię mleko ten bebilon ponoć działa na zaparcia i kolki tylko czy to naprawdę działa :crazy:
 
reklama
Ja karmie Bebilonem ale chyba nie confort tylko takim zykłym w zielonej puszeczce. Adzie bardzo smakuje i dobrze je przyswaja.

ewelcia, my tez mamy butle TT i Ada je uwielbia, nie krztusi sie, ani nic z tych rzeczy :)
 
Do góry