reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Coś ja dziś nieprzytomna, szczepienie mamy dipiero w przyszły czwartek, a dzis jak rejestrowałam Adę to powiedział, że ona ma 2 miesiące, a przecież ona będzie miała prawie 3 miesiace bez dwóch dni :-)
 
reklama
Ewelcia a ile szymek przybrał na wadze przez te 3 mies? a może mu to mleko nie smakuje, próbowałaś jakieś inne?
Mamusia mój Wojtek wystękał kupę po 2 dniach i była to rzadzizna :-D:dry:

ja na Wojtka apetyt nie mogę narzekać, najchętniej cały dzień by siedział przy cycu:sorry2:
rano odciągam sobie pokarm bo jest bardziej tłusty i daję mu wieczorem, wtedy lepiej śpi, ale i tak w nocy ze 2 razy budzi się na karmienie :tak::-)
 
Irmaa wiem ze to nie chodzi o mleko bo Bebilon1 pil juz w szpitalu potem mu zmienilam na B.Comfort i to samo.Chociaz w tamtym tygodniu bylo duzo lepiej a teraz znow kicha.
Wczoraj zjadl nie cale 500ml.
Znow nie da sie go normalnie nakarmic,wygina sie placze pluje mlekiem,a jak mu wloze smoczka to jak mu skapnie troche mleka to przekreci glowe w dol i ono mu wyleci.
Karmienie jego to dla mnie cos strasznego,strasznie sie umecze.

Sory ze wam zaprzatam glowe swoimi problemami ale nie mam z kim pogadac:baffled:m w pracy.
 
Mamusia co do kup przy zatwardzeniach to mój Alan cały czas ma zatwardzenia i robi kupę taką papkę a najgorsze bo płacze jak robi kupę bo go boli brzuszek :-(

Co do jedzenia to u nas różnie raz mały je więcej raz mniej zależy jaki ma apetyt jest dzień że zje mało np.460ml to na drugi dzień nadgania i zje np.800ml już przestałam się martwić tym jedzeniem bo przybiera na wadze także jest ok :tak:
Ewelcia także nie ma się co martwić zobaczysz jutro Szymek będzie ładnie jadł :tak:mój Alan jak nie chce jeść to robi dokładnie jak twój Szymek odwraca głowę płacze i wypluwa mleko... ja jeszcze spróbowałabym dać mu inne mleko co ci szkodzi spróbować a może pomoże i będzie ładnie jadł mały bo będzie mu lepiej smakowało :blink:

Dziewczyny zauważyłam że mój Alan nie znosi upałów i słońca normalnie wyje na dworze jakby go ze skóry obdzierali a w domu jest spokój bo chłodniej :baffled: masakra a tu lato się zbliża a ja będę siedziała z nim w domu :-(
 
a co do podnoszenia główki to jak jest na rękach w pozycji pionowej to trzyma sztywno ( czasami jeszcze mu się zachwieje ) i jak noszę go w pozycji samolot to podnosi głowę ładnie wysoko i nawet długo ją trzyma podniesioną :tak: a na brzuszku też słabo podnosi a co najgorsze to on nie lubi leżeć na brzuchu jak go kładę na brzuch to zaraz płacze także nawet nie mam jak z nim poćwiczyc żeby zmusić go do podnoszenia główki :-(
 
No chce zmienic mleko,tylko pozostaje mi Nan,bo Bebika nie chce:no:.
Musze zmienic na takie ktore w Polsce kupie bez problemu bo jak wypali wyjazd to nie bede z tad wlekla mleka do Polski.
Chce kupic Nan z zelazem.
Wiecie jakie on ma oznaczenie?
Mojego m wysle do sklepu a jemu czasami trzeba tlumaczyc jak krowie na rowie
 
avanti, może jest za grubo ubrany i jest mu poprostu gorąco od ubrań??

ewelcia, ja nie pomogę, nie dawałam NAN, nie wiem jakie ma oznaczenie niestety
 
Byliśmy też dziś na pobraniu krwi, Pani szukała żyłki ale za bardzo nie mogła znaleśc więc pobrała z pięty:tak: Dobrze ze nie kłuła jej nie wiadomo ile razy ale Nadia i tak płakała. Mysłałam że nie bedzie bo na szczepieniu nie płakała ale ona jej ściskałątroche ta piętkę aby krew wypływała i mała sie denerwowała i troche płakała.
W srode idziemy jeszcze na usg główki i finito. Mam nadzieje ze bedzie ok i po strachu;-)
Uciekam na razie na spacer bo dzis bylismy tylko niecałe 3 godz;-)
Dobrze, że jej więcej nie kłuła, mojego synka baby w szpitalu kłuły 9 razy bo nie mogły pobrać krwi, do dego 10 raz był w paluszek a 11 w główkę bo założyły mu jeszcze wenflon, kurcze, a ja prawie po ścianach chodziłam jak on tam tak strasznie płakał:-(

No i sie juz nakrecilam.
Maly znow protestuje i nie je,nie dlugo dojdzie do tego ze wcale nie bedzie jadl.
Od wczoraj(22)do teraz po 18 zjadl 300ml:baffled::crazy:.
Przeczytalam artykul i maly moze miec anemie:crazy:ale kto mi da skierowanie na badania :confused:przeciez wszystko jest ok:baffled:.
Wydaje mi sie ze to moja wina bo nie bralam zelaza w ciazy tyle ile powinnam,bo ani doktorka ani w szpitalu na wizytach mi nie mowili ze mam brac caly czas bo mam slabe wyniki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dopiero na ostatniej wizyciw w szpitalu polozna sie mnie zapytala czy biore magnez i jak jej powiedzialam ze nie to powiedziala ze zle.A ostatnia wizyte mialam w srode a w niedziele urodzilam.
Kurde ja chce do Polski:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Siedze i rycze.
Nie wiem co mam robic,moze mu Nan kupic z zelazem?
Jak on sie nazywa AR czy inaczej?

wkleje link jak chcecie to poczytajcie
Specjalista radzi - Niedokrwistość u niemowlaka

Kochana, mój wsuwa jak nienormalny i też ma anemię, ale radzę Ci zbadać małego, ja teraz daję Adriankowi żelazo(1 ml dziennie) i do tego witaminki, za miesiąc mamy kontrolę, mam nadzieję, ze będzie już ok....ale nie zazdroszczę Ci tych problemów z karmieniem....:sorry:

Czy wasze maluchy też przy zatwardzeniach mają normalne kupy czy twarde?
Pozdrawiam
Mój mały też srola niby normalnie, a muszę mu nieraz pomóc masażem a czasami nawet termometrem, bo on strasznie cierpi...:confused2:

a co do trzymania główki to mój mały ma tak samo jak wasze maluchy, na rękach super a na brzuszku strajk...:angry:
 
reklama
dziewczyny ja tylko wpadam sie odmeldowac ze dzis nie mam czasu na forum,za to jutro powinnam troche od rana miec wiec wpadne.Buziaki i slonecznego Dnia Matki-bo my tez juz przeciez mamy jestesmy wiec nasze swieto:tak:
 
Do góry