reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Caro sliczna na Twoja malutka:-)
Niczym tzn tylko przegotowana woda,potem po tygodniu dolaczylam czasem Oilatum Soft-on nie jest tlusty tak jak zwykly Oilatum (linia soft jest delikatniejsza).
Wg mnie Twoja mala ma tradzik niemowlecy i to mniejszy widze niz jak moja Juli miala.Ale lekarzem nie jestem.
 
mamusia moja Martyna miała bardzo podobne krostki tylko mniej na czole więcej na policzkach moja pediatra twierdzi ze to nie jest skaza ale nabiał kazała ograniczać bo on często uczula a dzieci słabiej go przyswajają,ona mi mówiła że jej to wygląda na uczulenie kontaktowe ale ja nie doszłam od czego,od paru dni krostki znikneły moze nie do końca ale w porównaniu z tym co było jest super:tak:miała je ok 3 tygodni może to też był trądzik niemowlęcy wygląda podobnie do krostek Julitkowych
 
Caro ja tez uwa ze twoja mala ma tradzik.
P.S sliczna jest:tak::-)
Moj synek tez mial ale jak skonczyl 2m wszystko zniklo.
Teraz ma 2potowki na buzi,za cieplo go czasami ubieram:baffled:zreszta u nas to nigdy nie wiadomo z pogoda:baffled:.
Mamusia u was to raczej jakas alergia:sorry2:

U nas dzis nocka ok.
Wyszlo juz slonko i zaraz idziemy na dwor.
M pojechal na fuche!:wściekła/y::baffled:znow sama:baffled:
 
Mamusia przepraszam ze sie nic nie odezwalam w sprawie buzi Twojego maluszka ale nie wiem co to moze byc,ale chyba nie tradzik:baffled:Tam,kolo noska widac az takie odparzenie jakby,to chyba alergia-wiem ze dzieci ze skaza maja cos takiego za uszkami-tzn tak czytalam.
Ewelcia-ja tez sama caly dzien.Maz na uczelni od 8 do 20.
 
Dziewczyny jak dla mnie to te krostki zaczerwienienia itp wygladaje identycznie tyle ze u jednego maluszka jest tego wiecej a u drugiego mniej.. no i w roznych miejscach.. dlatego juz sama nie wiem co ma Amelka:-( Pisalam juz o tym ale sie powtorze po to abyscie mi podpowiedzialy co to moze byc..(probowalam zrobic zdjecie ale malo co widac..)
Wiec tak najpierw byly to tylko krostki pozniej zrobila sie tak jakby zaczerwieniona plama (na policzku) ale krostki nie zniknely nadal sa no i nastepnie zaczelo sie to troszke luszczyc.. wczoraj wieczorem zauwazylam ze na drugim policzku chyba robi sie cos podobnego tyle ze malutkie(wielkosci malego paznokcia) ale dzis juz jest minimalnie wieksze...:-( Tak sie boje zeby nie bylo to zadne uczulenie.. tym bardziej ze tutaj ta sluzba zdrowia jest poprostu straszna dla nich co by niebylo jest normalne.. na kazde moje zapytanie odpowiedz kest taka ze to od hormonow.. juz sama nie wiem co mam robic.. bo jezeli to jakas alergia to Amelka tylko cierpi a ja nawet nie moge jej pomoc :-( aaa i w tych zaczerwienionych miejscach skora jest sucha taka szorstka..

Czy przy tradziku skora sie luszczy???
 
Moje malenstwo-Julicie sie raczej nie luszczyla skora,ale mysle ze kazde dziecko przchodzi tradzik inaczej.

Mowilam wam niedawno ze moja mala nie umie "grrr" mowic a wg roznych madrych tabel rozwojowych juz powinna.No i nagralam dzis filmik jak probuje nasladowac to moje grrr,smiesznie to jej wychodzi bo to takie bardziej "kfhrrrrr" + babelki sliny:-D
Jakbym umiala wstawic filmik to bym to zrobila na zamknietym ale nie wiem jak.
Maz pisal ze ma przerwe w zajeciach wiec musze spadac obiad robic:-)
 
U nas buzia w tej chwili wygląda tak. Jest dużo lepiej, bo wcześniej maly byl obsypany jak dojrzewający nastolatek, nie przesadzam. Krostki byly czerwone i nieladnie to wyglądało. Teraz jeszcze trochę ma buzie taką suchą i jak widac, trochę chropowatą, ale mniej niż wczesniej.
A drugie zdjęcie, to tak zeby Tadzia przedstawić :-)

buzia.jpg

chlopczyk.jpg
 
reklama
moja mala tez zwrocila - wylalo się z niej większą cześc ze 120 ml nutramigenu jak jej dałam najpierw sam narazie mieszam we wtorek pojde do lekarki i zapytam się o sojowe moze ono będzie strzałem w 10 ??? nie wiem... Mała ma problem z kupą zadko robi od wczoraj popołudniu nie robia wogle. Rowniez wydają mi się byc zielone ... takie zołto zielone bardziej w zieleń wpadające.
 
Do góry