reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Sara Juli jest słodka,pięknie rozmawia:-):-):-)
Moja mówi agggu,agiiii jak ja mówię do niej tez tak to się smieje niesamowicie,a jak robie idzie rak nieborak to już w połowie się smieje i wie że będzie jak uszypnie bedzie znak :-D
 
reklama
sara - tadzik szczuplalcvzek:tak:w czw mamy szczepieinie, to zobaczymy, ile przybral. choc raczej nieduzo. juz ladnie je, bo 7 x 100 ml, ale jak sie robi 5 kup na dobe, to jak tu przytyc:-D

mamusia - my jak na razie ciagle tylko na moim mleczku. nie widze roznicy po wprowadzeniu do swojej diety nabialu.
 
Czesc dziewczynki;-)
Znow nie zagladalam kupe czasu ale nie mialam netu dosc dlugo i neistety nie jestew w stanie nadrobic was..
MOje maleństwo moja Zuzia miala to samo co Twoj synus dostalam probki kremu od lekarza smaruje malej buzke i schodzi pieknie a jest to tradzik niemowlecy. Zuzka miala buzke jak tarke teraz robi sie gladziutka i wszytsko wraca do normy. Krem nazywa sie Atoperal jest do skory atopowej, wrazliwej i suchej. Nam pomogl i to juz po dniu stosowania.. Jak bedziesz szla do lekarza zapytajj o ten krem moze dla malego tez bedzie odpowiedni..
Uciekam sie ogarnac troche puki mala spi bo pozniej juz niestety ale nie bede miala czas dla siebie:baffled:
Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki;-)
Znow nie zagladalam kupe czasu ale nie mialam netu dosc dlugo i neistety nie jestew w stanie nadrobic was..
MOje maleństwo moja Zuzia miala to samo co Twoj synus dostalam probki kremu od lekarza smaruje malej buzke i schodzi pieknie a jest to tradzik niemowlecy. Zuzka miala buzke jak tarke teraz robi sie gladziutka i wszytsko wraca do normy. Krem nazywa sie Atoperal jest do skory atopowej, wrazliwej i suchej. Nam pomogl i to juz po dniu stosowania.. Jak bedziesz szla do lekarza zapytajj o ten krem moze dla malego tez bedzie odpowiedni..

dzisiaj idziemy o 13.30 do lekarza jeszcze sie dopytam czy to napewno tradzik?
a czy na skaze robi sie jakies badania czy co???

aaa i nie wiem czy Amelka nie ma uczulenia na pylki czy cos bo robia jej sie zaczerwienione oczka.. jak to mozna dokladnie sprawdzic??? odrazu powiedzialabym dzisiaj lekarzowi..
Uciekam sie ogarnac troche puki mala spi bo pozniej juz niestety ale nie bede miala czas dla siebie:baffled:
Pozdrawiam

synus:-D ale niewazne ciesze sie ze sa jakies jednak nadzieje ze to tradzik (chociaz lekarz tez tak twierdzi..) tutaj pewnie nie ma tego kremu..:-( ale dzisiaj bede juz miala krem "oljatum" jak myslicie bede mogla jej posmarowac nim buzke? jesli tak to cala buzke czy tylko w tych miejscach co sa krostki i skorka jest wysuszona i szorstka?

SORKI TO MIALO BYC TUTAJ ;)

dzisiaj idziemy o 13.30 do lekarza jeszcze sie dopytam czy to napewno tradzik?
a czy na skaze robi sie jakies badania czy co???

aaa i nie wiem czy Amelka nie ma uczulenia na pylki czy cos bo robia jej sie zaczerwienione oczka.. jak to mozna dokladnie sprawdzic??? odrazu powiedzialabym dzisiaj lekarzowi..
 
Ostatnia edycja:
oj, u nas jak zwykle problem z kupka już trzeci dzień nic...mała jak była aniołkiem tak teraz jak zaczeły się problemy z kupkami marudna się zrobiła chyba jej to przeszkadza i brzuszek boli... tak chciałabym jej pomuc ale nie mogę
Chciałabym tak jak wcześniej 5-6 kupek dziennie a mała spokojniutka...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
witajcie my od wczoraj na bebilonie petit mieszam z bebikiem bo samego bebilonu nie chce mały pić .
W środe znów na konsultacje obejrzeć skórę.
Trochę mi smutno że od wczoraj nie karmię już ale wszystko dla dziecka byle tylko wyglądało a nie było obsypane .
mam nadzieję że to mleko pomoże.
Do mam co karmią bebilonem pepit czy wy też mieszacie to mleko czy dalejecie sam bebilon (ble:baffled: on jest koszmarny w smaku może się dziecko do niego przyzwyczaić )

teraz mam problem bo pokarm się zbiera i już nie wiem jak się go pozbyć piersi bolą obłożone mam je kapustą odciągam po trochu i chole........ czuję się jak wyrodna matka :no::-:)-:)-(
no ale z drugiej strony mus to mus :confused:
 
Mamusia a moze to jednak jest ten trądzik?
Zawsze możesz odciagac mleko przez jakiś czas aby podtrzymac laktacje np przez 2 tygodnie i malego dokarmiac sztucznie, a jak sie okaze że to jednak tradzik to powrócic do cyca?

Mi to sie wydaje ze to jest jednak trądzik tylko bardzo nasilony, ale lekarzem nie jestem.. Skaza i trądzik bardzo wyglądają podobnie i laikowi ciężko to rozpoznac, nawet pediatrzy mają z tym problemy. Jedyny lekarz który może to potwierdzić to alergolog.
 
reklama
Do góry