reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Nika81 wiesz co ja nie bardzo wiem jak ci pomóc bo nie miałam z tym doczynienia ale jak nie wiesz jak je robić to może rób w 2 butelkach w jednej 60ml bebilonu a w drugiej 60 nutramigenu potem po prostu zmieszaj je,o ile wystarczy małej 120ml jak nie to ja bym dała więcej bebilonu a stopniowo zwiększała nutramigen
 
reklama
czy ktoraś z was potrafi pomoc!????




ja rownież dostałam dla corki nutramigen przed tym mlekiem dawałam jej bebilon ha, ar, comfort bo ulewala i pręzyła się i nie robiła kupy.:(. Lekarka powiedziała, zeby mieszkać mleko z bebilonem i stopniowo prxyzwyczajać dziecko do tego mleka. Nie bardzo wiem jak to mieszac, poniewaz oba mleka daje się inaczej. Na inne ilości wody, inną ilość miarek proszku. Daje jej na 90 ml dwie bebilonu jedną nutramigemu i nie mam pojęcia czy jej tym nie zaszkodze nie wiem jak jejto podawac. We wtorek pojde do lekarza i porosze o receptę na mleko sojowe. Bo tego ona nie chce jeśc samego :( POmożcie bo nie wiem do kogo się zwrocić :(((
hejka ja daje nutramigen swojej małej i na poczatku dawałam jej 2 miarki nutramigenu i 1 bebilon comfort na 90 ml wody a pózniej 3 nytramigenu i 1 bebilon na 120 ml wody. Po 4 dniach sam nutramigen jadła ale bardzo mleko wypływało z niej po jedzeniu . Zuzia nie ulewała tylko mleko po prostu samo wypływało przawie połowa co zjadła a wiec teraz do mleka juz samego nutramigen 120 lm dodaje 1 miarke zagestnika nutrion i jest ok . Zuzka bardzo ładnie je i mleko nie wypływa. lekarz pozwolił zageszczac bo bebilon comfort ma tai sam zagęstnik.
 
Dziewczyny zrobiłam zdjęcie małemu jak myślicie czy to alergia czy ten trądzik niemowlęcy sama już nie wiem dziś go obsypało jeszcze gorzej wczoraj zjadłam plaster sera żółtego hm idę bo ten bebilon pepit
 

Załączniki

  • DSC00538.jpg
    DSC00538.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 61
i jeszcze dwa
 

Załączniki

  • DSC00539.jpg
    DSC00539.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC00540.jpg
    DSC00540.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 36
powiedzcie dziewczyny na co jest ten nutramigen?a ten bebilon pepti?
wiecie co wyczytalam u was ze na kolki i wzdecia pomaga woda koperkowa:-)akurat mialam ja w domu ale zupelnie o niej zapomnialam,od 3 dni podaje mu ok 6 lyzeczek w ciagu doby,nawet czasem tylko 2 lyzeczki i wczoraj dawidek mi przespal pierwszy raz 5 godz w nocy bez przerwy:-)i mniej juz placze pod wieczor:-)
oj kochane jak to super ze jest to forum:-):-):-)
 
mamusia kurcze ale twojego synka wysypalo:-(
nie mam pojecia jak ci pomoc bo pierwszy raz widze cos takiego,ja slyszalam kiedys od kolezanki ze masc przeciwgrzybiczna clotrimazolum pomaga,albo krochaml na suchotrudno mi radzic cos bo niechcialabym zaszkodzic twojemu dzieciaczkowi,ale koniecznie wybierz sie do lekarza jak nieprzejdzie:baffled:
bedzie dobrze:tak:
 
o kurka wodna,biedne dzieciaki z tymi obsypanymi buziaczkami.
moja julita ktora mi na kolanach wlasnie zalega,miala krosteczki w 5 i 6 tyg-potem jak reka odjal minely.przeszlo samo albo nie smarowalam niczym albo oilatum soft.1 pediatra uznala wtedy ze moze to byc skaza bialkowa,choc typowe objawy to nie sa i przepisala wtedy malej nutramigen ktorego jej nie podalam,gdyz inny lekarz powiedzial ze to na pewn nie jest skaza bialkowa tylko tradzik niemowlecy o charaterze liszaju czy cos w tym stylu.postatram sie zaraz wyszukac jakies foty z tamtego okresu sposrod tych 2000:-D
a ja z nutramigenu ktory julitka dostaje od ponad tygodnia na jelitka (zielone kupska) nie jestem zadowolona.nie dosc ze kupy nadal zielone wiec poprawy nie ma,to na dodatek od tamtego czasu juli nie chce pic nic poza plantexem oraz zaczela ulewac a wczoraj zwymiotowala:baffled:z tym ulewaniem to nie tyle ze jej buzia wylewa bo rzadko,ale cofa jej sie do buzi-i ona to tak polyka nerwowo,cos jakby refluks miala.nich to szlag trafi.
 
hejka moja zuzia ma 6 tyg i tak wlasnie od tygodnia ma tez podobna wysypka ale to nie jest napewno skaza białakowa bo jest na nutramigenie tak od 3 tygodni i tez nie uczulenie bo niczym nie sparuje buzi . Na poczatku myslałam ze to od oliwki jak smarowałam główkę po kompieli ale odstawiłam i dalej wysypka jest. Lekarz powiedział ze to tradzik niemowlecy na 80 % i zebym niczym nie sparowała tylko wida przemywała i te chrostki sa blade jak np spi a jak jest ciepło i sie zdenerwuje to sa czerwone i np jak smarowałam to tez robiły sie czerwone. Tak jak sara sadze ze po ok 2 tyg zejda same:)
 
No wlasnie Caro,u nas te krostki trzymaly sie tak 2-3 tyg.Znalazlam 2 fotki,z okolic 5-6 tyg.Krostki widac zwlaszcza pod swiatlo-wyrazniej na 2 zdjeciu,na 1 widoczne sa bardziej czerwonawe zmiany.
Teraz Julita cere ma sliczna juz od dawna.
 
reklama
Do góry