reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Moje Maleństwo moja Gabrysia prawie za każdym razem robi taką kupę że aż wypływa. Nic nie pomaga ciasno założony pampers.
Z reguły piorę takie ciuszki od razu, ale jak nie mam czasu i spiorę tylko ręcznie z grubsza, to potem nawet pralka nie chce tego sprać do końca. Spróbuję wyprać w naszym proszku, bo jest silniejszy. A potem jeszcze raz w Loveli żeby nie uczulić Malutkiej.


U nas kupki jakoś schodzą w praniu bez problemu (piorę w proszku "dzidziuś" w 30 lub 40 st. C). A zakupkane jest codziennie coś - body, śpiochy, przewijak. Czasem przebieram go całego dwa razy dziennie.
Dziś rano jak mu zmieniałam pieluchę tak z niego wytrysnęło, że w kupie była cała moja piżama oraz dywan (!!!). Raz mu się zdażyło wytrysnąć aż na firankę...:baffled::baffled::baffled:
 
Dominika ja na Gabrysi koleczki też ogrzewałam brzuszek, ale ciepłą pieluszką albo suszarką. Takie ogrzewanie naprwdę przynosi Maluszkom ulgę:-)
A odnośnie kup chyba nie musisz się martwić. Skoro zrobił dziś dwie kupki to zaparć nie ma. Czasem jelitka pracują troszkę wolniej. Nadrobi przy następnej kupie:-)

Ja też dziś 3 razy calutką musiałam przebierać!
 
karolka84 tak mogą ale nie musza powodować nadpobudliwosci u nas akurat powodują podobno to one,a jeszcze co do rozwoju to mały rozwijał się super do momentu kiedy poszedł do szkoły tu troszkę widze opóźnienie ale ono bardziej spowodowane jest tym że urodził się 20 grudnia 2000r a powinien 15 lutego 2001 ma więc cały rok dopisany i ten rok się troszkę za nim ciągnie wszystko przychodzi mu z większym trudem,wiecej musi się uczyć żeby dogonić dzieciki ale tu wpływ tez ma nadpobudliwosć niestety
 
Maniulka najważniejsze że większych problemów nie masz z synkiem i że nie ma opóźnień w rozwoju! Ja strasznie się tego boję! Zwłaszcza że w porównaniu do Twoich Maluszków moja Gabrysia miała strasznie wysokie wyniki hormonów i nie wiadomo czy zmiany nie zaszły w jej organizmie jeszcze w życiu płodowym.
 
a słuchajcie co dziwnego zaobserwowałam u Martynki z racji tego że jestesmy wszyscy chorzy od poniedziałku mała nie była na dworze i wszystkie krosty jej poschodziły nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy ją uczula cos na dworze może słońce,kurcze juz sama nie wiem co o tym myslec.
 
Maniulka a nie smarowałaś jej buzi jakimś innym kremem na dwór? Może teraz jak nie smarujesz to nie ma krostek?
A może to faktycznie słoneczko uczula.
 
Od czasu kiedy pojawiły się krostki czyli od wielkanocy przez ok 2 tygodnie nie smarowałam ja niczym ani na dwór ani w domu ale krosty były nadal później smarowałam emolium i niby była poprawa ale kroski były nadal tyle że dużo mniejsze i mniej a teraz znikły całkiem
 
reklama
dziewczyny mam pytanie do mam co karmią modyfikowanym jak wygladają u was kupy dziecka :confused: mój od 2 dni ma jakąś dziwną kupe wygląda jak piana ubita z jajek jest koloru żółto-zielonego i nie wiem czy to od mleka czy małemu coś dolega :confused::-( Karmię go Bebilon1 z domieszką Bebilon na kolki i zaparca :sorry2:
 
Do góry