reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Patrycja też lubi się patrzeć na żyrandol, lampę stojącą itd. :-D a ja się do niej śmiałam czy ona chce w przyszłości produkować lampy że ma już takie zainteresowanie nimi :-D
 
dziwczyny chyba kazde dziecko lubi patrzec sie na lampe a jeszcze jak jest zapalona:-D:-D:-Dsmieje sie strasznie a do kalendarza na scianie masakra:-D:-D:-Dnie potrafi wzorku od niego oderwac
my wrocilismy z dworku bylismy 2,5h z czgo maly spal 1h:tak:
 
noow jestem,nie dawno wrocilismy z dworku.
maly strasznie marudzi i placze czasami nie wiem o co mu chodzi:no:.
nakarniony przewiniety napojony i steka a potem placze nawet wysikac sie nie mam czasu:baffled:
jak kiedys spedzal duzo czasu na macie tak teraz katastrofa:baffled:
 
Moja Nadinka gdziecznie juz kima:-) nakarmie ja jeszcze ok 23 i przespi do 4-5 rano:-)
Jak czytam wasze posty to dziekuje Bogu ze mój maluszek taki spokojny;-)
 
Moja Nadinka gdziecznie juz kima:-) nakarmie ja jeszcze ok 23 i przespi do 4-5 rano:-)
Jak czytam wasze posty to dziekuje Bogu ze mój maluszek taki spokojny;-)

Kitki moje dziecię też było nad wyraz spokojne, ale odkąd poznaje świat;-) to czasem jest niegrzeczny:eek:

Dziś przegrzałam chyba małego bo mu sie krostki pojawiły znowu, ale kapnełam sie dopiero jak byłam w połowie spaceru w drodze powrotnej- za ciepły mial karczek:baffled: ale matka ze mnie..:baffled:
kurde nie wiem jak go ubierac, był ubrany w body z krotkim rekawkiem, na to śpiochy, na to bluzeczka i spodenki polarowe oraz skarpetki i kurde za gorąco mu było. Jak mam go ubrac? Boje sie zeby znowu za cienko nei bylo ale nie wiem co w moich warstwach zmienic:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry