reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
A moj wciagnal 20ml i lezy na macie i si smieje wlasnie dostal czkawki:baffled:.
Dzis mam juz dosyc nie chcve nawet juz pic:baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ide moze teraz sie napije bo ma czkawke
 
Adrian też często ma czkawkę, ale na szczęście przechodzi ją bez krzyku... teraz właśnie marudzi bo leży w łóżeczku i jego karuzela przestała grać, muszę mu ja nakręcić...:szok::-D
 
dziewczyny wy macie problem że dzieciaczki nie chcą jeść a ja mam odwrotnie Alan od rana co godzinę domaga się jedzenia :szok: już mnie cycki bolą w końcu zdenerwowałam się i dałam mu butlę zjadł 90 i co za 40min znów był głodny bo szukał cyca a smoczkiem nie dal się oszukać i strasznie płakał :eek:
nocka minęła dobrze mały wstał o 23 na cyca i nie spał do 12.30 później zasnął to spał prawie do 5 więc dostał butlę zjadł 110ml i jeszcze pospał do 6.20 i już nie spał mąż go uspał tak koło 8.30 i dał nam mały pospać do 10.30 także dzisiaj jestem bardzo wyspana jak nigdy już nie pamiętam jak się wstaje o tej godzinie:-D
o i co mnie jeszcze martwi mały w nocy nie robi kupy a za to do południa nie nadążam go przebierać bo co zmienie pampersa to znowu robi kupę normalnie dzisiaj już z 5 kupek zrobił w tym były 2 duże :eek::sorry: może on dlatego tyle je jak co chwila robi kupę i dalej jest głodny :confused:

U nas brzydka pogoda dzisiaj ale trzeba troszkę wyjść na dwór bo cały dzień z Alankiem w domu to się wykończę nerwowo i mój kręgosłup i ręce tego nie wytrzymają ;-):-p
Jutro idziemy na szczepienie ciekawe czy mi zaszczepi małego bo wyszły mu jakieś krostki na buźce mam nadzieję że to nie skaza białkowa :baffled::eek:
 
hej. smiesznie teraz pewnie wygladam, pisze jedna reka a druga podtrzymuje Anie bo oczywiscie musi akurat teraz jesc. moja mala nalezy chyba do grupy glodomorkow. czasem mam wrazenie ze moglaby jesc non stop. dobrze ze wnocy mamy spokoj. Ania kapie sie ok.20-20.30, potem wisi jakies pol godziny na cycu i przesypia do jakiejs 2-3 nad ranem. potem znowu spi i je ok.6 - najczesciej wstaje o 5.50 bo smiejemy sie ze maz nie musi nastawiac budzika do pracy;-).
czy ktoras z was ma takiego malego dziwaczka jak ja? chodzi o to ze Ania nie chce spac na dworze:baffled:. przespi sie jakies kilka minut a potem marudzi. zreszta spacerki z nia wygladaja tak samo. polazimy kilka minut z wozkiem, potem troche na rekach, wszystko potrwa ok.pol godz, czasem do godziny i mala zaczyna plakac. dobrze ze mieszkam w domku a nie w bloku to zazwyczaj uzadzamy sobie takie wyjscia kilka razy dziennie. nie wyobrazam sobie ciagania wozka po schodach w bloku.
i jeszcze jedno. zauwazylam ze od kilku dni Ania ma zaczerwienione miejsce po szpitalnym szczepieniu na zoltaczke, wczoraj zaczela zbierac sie tam ropka. wasze dzieciaczki tez tak mialy? trzeba cos z tym robic? a jak bedzie ze szczepieniem jak na raczce jest taki odczyn?
 
Ja dzisiaj jestem wyspana ;-) hi hi pierwszy raz aż tak od miesiąca :-) a nawet ponad miesiąca bo w ciąży się za bardzo nie wysypiałam. Malutką w nocy zajęła się moja mama co prawda zeszłam o 3 po nią, ale mama powiedziała żebym poszła do góry się wyspać, że ona i tak nie śpi to się nią zajmie. niby tylko raz w nocy wstaję do Patrycji, czasami dwa ale taka wewnętrzna świadomość że zaraz mnie nie obudzi dużo daje ;-). Dzisiaj się znowu troszkę opaliłam jak byłam z Patusią na podwórku :-).
Kasiulka moja ciocia daje swojemu synkowi to mleko nutramigen i ostatnio dała mi je posmakować ehh fuuj :baffled: a jak to powąchałam to pachnie jak karma dla psów. Dobrze że dzieci nie mają za bardzo czułego smaku ;-). Moja malutka pije Bebilon i bardzo jej to mleko służy (bardziej niż moje, chociaż nie jem nic co mogłaby jej zaszkodzić) kolek nie ma, kupkę robi raczej bez problemów, jak nie może zrobić to daje jej 20 ml mleczka i od razu robi :-). Robi 2 kupki na dobę raczej o regularnych porach. A wypija dziennie dosyć sporo,
 
Ostatnia edycja:
Oliwier tez przedwczoraj się uśmiechnął:tak:

A my dziś po ważeniu i szczepieniu,nasz synek waży 5050:tak::tak:
oznacza to że w 3,5 tygodnia przybył nasz Oliwier 1450 gram:szok:, to oznacza prawie 60 gram na dobe.
Pediatra powiedziała że idzie jak burza z tym przybieraniem na wadze:-D
głowka i klatka 38 cm:tak:
Ciuszki już tylko 62 cm.
 
Edis u mnie położna mówiła, że to normalne. żeby nie moczyc specjalnie tego miejsca jesli będzie ropieć. żeby się nie przejmować bo zniknie-będzie blizna, jak my wszyscy mamy. i że gdyby bardzo dokuczało to miejsce to można kupić altacet w żelu i smarować dookoła.

dziewczyny, a może w niektórych przypadkach to niekoniecznie kolka?? u mnie mała też nie śpi czasami przez 2-3 godziny i wyje strasznie (bo to już nie jest płacz), ale mam wrażenie, że to nie jest kolka. ała bardzo ulewa i ostatnio odkryłam, że musze jej często czyścić nos bo wyciągam z nosa twarożek - ulany pokarm a wyawało mi się oddycha przez nosek więc jest ok a tu się okazuje że wcale nie:happy: wczesniej okazało się, że mała jest uzależniona od smoczka, inaczej wisiała by mi na cycu 24h gorzej bo płakała przy tym strasznie. płakała i zasysała i tak w kółko... a wczoraj zobaczyłam, że tak jak gdzieś już czytałam dzieci nie mają świadomości własnych rączek i nóżek i że często dzieci wybudzają się bo machają rączkami. zaczęłam młodą ciaśniej do snu zawijać i usnęła szybciej - a tak to zawsze był kłopot bo co przysnęła to się wybudzała i był wrzask:confused2:
 
Madzik no to faktycznie maly duzo przybiera:tak::tak::tak:.
Moj na poczatku tez a teraz lipa:crazy:
znow nie chce jesc.
od wczoraj od godziny 22 zjadl tylko 330ml:crazy::baffled::baffled::baffled::baffled:to bardzo malo strasznie sie boje o niego:sorry:bedziemy musieli zrobic badania.
 
reklama
dziewczyny, a może w niektórych przypadkach to niekoniecznie kolka?? u mnie mała też nie śpi czasami przez 2-3 godziny i wyje strasznie (bo to już nie jest płacz), ale mam wrażenie, że to nie jest kolka. ała bardzo ulewa i ostatnio odkryłam, że musze jej często czyścić nos bo wyciągam z nosa twarożek - ulany pokarm a wyawało mi się oddycha przez nosek więc jest ok a tu się okazuje że wcale nie:happy: :confused2:

U mnie to samo tylko ze ja nie wyciaga twarozka z noska tylko kozy:-D.
ale od wczoraj znow ciagle ulewa:baffled:
 
Do góry