reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

No właśnie Ewelcia, a przy tym potrafi długo, długo spać, np. dziś w nocy, ostatnie jedzonko miała ok.23.30, zasnęła ok. 1.00 i przespała tak do 6.45 po czym zjadła tylko 110ml.:szok:
 
reklama
Ja bylam u pediatry w niedziele i kazala odstawic witamine D3 bo podawalam tak mi w szpitalu kazali.Mwila ze wystarczajaca ilosc jest w mleku i w wodzie mineralnej a witamina D3 skupia wszystkie mineraly i stwierdzila ze maly ma za duzo wapnia.
W poniedzialek i wtorek bylo ok,wczoraj w miare a dzis lipa.
Moj zjadl wczoraj o 22 zasnal o 22:30 wstal o 3 zjadl 90ml,potem wstal o 7 zjadl 30ml,krecil sie i plakal nie chcial jesc i od 8 do 9 zjadl 60ml:baffled:....
Mam skierowanie na badania,pediatra powiedziala ze mam sie wstrzymac do niedzieli jak nie bedzie poprawy to w poniedzialek zrobic badania.
Tez sie o niego martwie jak cholera i jeszcze musze jezdzic do pediatry prawie 80km bo bylam u irlandki to powiedziala ze jest ok:baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y:
 
Nam jak byłam wczoraj kazała dawać co drugi - trzeci dzień, ostrożnie, powiedziała żebym zaczeła notować ile dziennie wypija mleczka, i przyjść do niej jak się skończy BEBILON PEPTI wtedy wyliczy dokładnie dawkę Wit.D
 
Antykolkowy jest Bebilon Comfort 1. Ewelcia ja karmię butelką Aventu i musze powiedzieć, że jak narazie to się sprawdza:tak: A nasz mały też mało śpi, no chyba że na dworzu ( np teraz) ale w nocy to budzi się tylko na jedzenie i to co 2-3 godziny, mały żarłok z niego, ale przynajmniej nabiera ciałka, normalnie bedę musiała go zważyć, bo wygląda przesłodko z fałdeczkami ( jak się urodził to był strasznie chudy, miał 52 cm i 2390 wagi....
 
jezeli chodzi o notowanie to ja zapisuje od ponad 2 tyg o ktorej i ile podaje malej mleczka niewiem dlaczego to robie:-D Amelia bardzo nieregularnie je i czasem ilosc jest smieszna potrafi zjec np 15ml za chwile znowu 20ml itd.. niezdolalabym tego spamietac a tak to wiem dokladnie jak je:-)

A kupy robi tak 2-3 razy na dobe [zolte];-) Ale chyba chcialaby robic ich wiecej bo caly czas sie spina :-(

Kasiulka moze twoja perelka wcale nie ma tej skazy bialkowej:tak: oby..:happy: A tak wogole to ma jakies objawy? Kiedys ktos pisal ze jeden z takich objawow to wysuszona skorka za uszkami..

Aaaa zapomnialabym:-p Amelka dzisiaj chyba po raz pierwszy swiadomie sie usmiechnela:-) tzn cos tam do niej mowilam i sie usmiechnelam do niej a ona do mnie i zaczelam dalej do niej mowic zeby jeszcze raz to zrobila no i usmiechnela sie ponownie to ja jeszcze raz i ona znowu :-) za czwartym razem pokazala mi jezyk :-p i skrzywila sie tak jakby byla na mnie zla ze ja mecze :-D
Chyba mozna uznac to za swiadome usmieszki..:rofl2:

No i wczoraj wieczorem nie miala kolki:happy: zawsze miedzy 20 a 23-24 byl placz:szok:. A wczoraj wykapalam ja o 19 zjadla i przed 21 zasnela [wczesniej troszke pomarudzila-pewnie troszke ja pobolewalo ale napewno znacznie mniej niz zawsze] po 11 nakarmilam ja na spiaco [bo pewnie zaraz i tak obudzilaby sie:-p] pozniej po 3, o 6 i o 7.30 wstala i niechciala spac:eek: a zawsze tak do 9-9.30 jeszcze pospala [ale to pewnie dlatego tak spala bo zasypiala po 11-przed12] No ale wole juz zeby wstawala wczesniej i nie miala wieczorami tych kolek:tak: Tylko zastanawiam sie czy na ranki jej sie nie przestawilo bo od rana strasznie marudna jest poplakuje itp. [dopiero teraz przysnela ciekawe na jak dlugo..:baffled:]
 
U nas dzis brzydka pogoda nie moge Adki wystawić na ogródek i skubaniec mały nie chce w domu spać, a marudna jak jasna cholera :-(
Do południa to podjada ona często ale nie za wiele, za to jak po południowym spaniu potrafi zjeść 130-150 ml. Dziś mamy wizyte laryngologa, skontrolujemy słuch i uszy po tym zapaleniu.
Na spacerek chyba jednak wyjdę, bo ona w domu nie uśnie, a i psa przy okazji wyprowadzę.
 
reklama
ja pisze 1 reka bo julita marudzi...i co chwila mudze buszowac pod biurkiem bo zlosliwie smoczka wypluwa:rofl2:
kasiulka podobno przy skazie bialkowej sa krostki na buzi-ma je twoja corcia?
ja mam to samo ze moja pediatra tez przepisala miesiac temu recepte na nutramigen,tyle ze ja sie jej nie posluchalam:eek:julita ma obecnie ladna cere i dobrze toleruje bebiko ha dobry apetyt.nie wiem jak wybrnac z tego wszystkiego na nastepnej wizycie.
ewelcia no wlasnie juli wali od ponad miesiaca takie zielono-zolte lub ciemnozielono-szare kupska,niezle smierdza:-DJak sa one rzadko i nie ma innych objawow to norma,ale moga te oznaczac jakies bakterie w jelitachwlasnie moja pediatra to podejrzewa i dlatego kupy Julity sa na posiew zanoszone,zeby zobaczyc czy cos sie w nich da wyhodowac...

U nas plantex tez rewelacyjnie sie sprawdzil-juli jak grymasi,daje jej plantex,troche pomarudzi tak max 15 min po tym i zasypia:-D Smiejemy sie z mezem ze jakis srodek nasenny w tym jest:-)

Moje malenstwo-super ze Amelka juz sie swiadomie usmiecha:tak:
 
Do góry