reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

agazoja- nie martw się bo to, że mały nie robi kupki jest całkiem naturalne i nazywa się bezresztkowym wchłanianiem pokarmu. u nas ostatnio po 8 dniach daliśmy czopek ale tym razem mały po 5 zrobił sam. dopajam go czasem przed karmieniem ale niezbyt często ale zmieniłam też trochę dietę- jem dużo razowego pieczywa, pełnoziarnistego i piję jednodniowy sok jabłkowy- mam wrażenie że pomogło. jeśli już musisz podać dziecku czopek to nie martw się- już niedługo jesli nie miną problemy trawienne, po 3 miesiącu można dziecku podać 2-3 łyżeczki dziennie soczku z jabłuszka czy marchewki i wierz mi, że problemy miną jak ręką odjął. przerabiałam to przy pierwszym dziecku- od czasu soczków już nigdy nie mieliśmy problemów z kupką...
 
reklama
Jejku te kolki to zmora jakas mam nadzieje ze nie dlugo sie skoncza.
Szymek tez ma ale co prawda nie placze non-stop tylko bardziej steka,prezy sie i wygina.
Dzis rano wstal o 6 i lezal w lozeczku i patrzyl sie na karuzelke po z 7 zasnal i jak wstal po 8 tak nie spi do tej pory:szok:.
Marudny strasznie sie zrobil jakas godzinke temu.
Bylismy na spacerku ale tylko godzinke bo zaczal padac deszcz:baffled:nawe na chwile oka nie zmruzyl.
Dobrze ze mam ta mate to chociaz ma zajecie,ale i tak lubi jak jestem przy nim i gadam do niego a on do mnie:-D:-D:-D
 
Ja tez daje Amelce sab simplex[niemieckie] i niby jakas poprawa jest ale tak czy inaczej swoje wycierpiec biedulka musi:-( Wczesniej to uspokoic jej niemozna bylo a teraz juz tak histerycznie nie placze tylko "poplakuje":-(

Miroslava a podajesz cos jeszcze oprocz tych kropelek? bo slyszalam ze sie nie powinno chociaz na ulotce jest napisane ze mozna przy nich zazywac inne leki...:eek:
Ja niestety nie karmię piersią, bo mam tak mało mleka, że prawie wcale mi nie leci, wcześniej dawałam małemu mleko Bebiko 1, ale za namowa położnej zmieniłam na Bebilon Comfort 1 dla dzieci z tendencją do kolek i zaparć i powiem Ci, ze kupka po nim jest bardziej płynna, bo po Bebiku miał taką twardą, jakby wysuszona...:baffled:
 
Ja niestety nie karmię piersią, bo mam tak mało mleka, że prawie wcale mi nie leci, wcześniej dawałam małemu mleko Bebiko 1, ale za namowa położnej zmieniłam na Bebilon Comfort 1 dla dzieci z tendencją do kolek i zaparć i powiem Ci, ze kupka po nim jest bardziej płynna, bo po Bebiku miał taką twardą, jakby wysuszona...:baffled:

Ja tez karmie butla;-) tzn 1/3 to moj pokarm a 2/3 sztuczne mleczko:tak: i tez daje bebilon zwykly albo HA [raz ten raz ten:happy:] W norwegii nie ma tego mleka i musze go sprowadzac z pl i chcialam wlasnie ten na kolki ale niestety nie bylo go wtedy a potrzebowalam na juz wiec mam zwykly i ha;-)
Ale zamotalam...:-D
 
Cześć Dziewczynki
My byliśmy wczoraj na szczepieniu i ... nie zaszczepili malej:szok: miałam w księżeczce napisane ze szczepienie 21.04 o godz. 12-13 wiec byłam po 12 i usłyszałam że to że jest wpisane w książeczke to nie znaczy ze na ten dzien byłam umówiona:szok: ze powinam wczesniej zadzwonic i sie spytac:szok: Pytam wiec lekarki czy mi mała zaszczepi na koncu, że poczekam a ona na to że nie i że mam przyjsc za tydzien. Mowie jej ze wtedy mała skonczy juz 8 tyg a ona na to ... no to trudno:szok: Ale mnie wkur...a:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tym bardziej że na szczepieie czekało tylko jedno dziecko a było dopiero ok 12.15. To ta sama jedza co kazała mi przemywac pępek woda utleniona. W końcu powiedziałam jej co mysle zabrałam karte szczepien i poszłam do innej przychodni. Ale co sie nerwów najadłam:no:
Szczepienie dopiero w przyszła srode:-:)-:)-(
 
Kitki ale lipa:szok:
Kurde co jej zalezalo zaszczepic jednego brzdaca wiecej:angry:przeciez to nie trwa godzine:baffled:
jedza nie zla.
Nie martw sie moj szymek tez byl szcepiony jak skonczyl rowne 2m.

A moj maluch nie spi dzis caly dzien:eek:,nie wiem z kad ma tyle energii i sily:no:
Bawi sie teraz na macie ale juz zaczyna stekac:crazy:
 
Kitki- masakra, współczuję sytuacji. A babka jakaś pier..ta- no szok! Mam nadzieję, że przychodnia którą teraz wybrałaś okaże się szczęśliwsza dla Was.
 
Kitki też bym się wkurzyła a ta babka to jakaś pier... jest ale to widać najpierw z pępkiem Ci narobiła dodatkowego problemu a teraz ze szczepieniem robi problem jakby jej zależało jednego dzieciaczka więcej zaszczepić durna baba :crazy:dobrze że się przeniosłaś do innej przychodni tak samo bym zrobiła na twoim miejscu :tak:
 
reklama
Mamuski czy u Was sie tak zdarzylo ze dzidzia nie spala caly dzien???
Bo moj nawet oka nie zmruzyl no moze na 10min a takto caly czas jest aktywny:szok:.
Jak tak dalej pojdzie to mnie zajezdzi:-D:-D:-Da sama jestem calymi dniami:eek:.
Od paru godzin jest marudny ale o spaniu narazie nie mysli:no::no::no:.
 
Do góry