reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Tak, bo nie ograniczałampowoli ilości karmień w ciągu dnia tylko powiedziłam Nisi, że ostatni dziń i ostani wieczór dostaje cycusia i więcej nie bo mama jest chora. powiedziła, że dobrze, ale w nocy był straszny płacz i rano trochę awantury. Dziś wieczorem usypiała ją babcia. Zobaczymy jak będzie w nocy. Gdyby nie to, że albo przestanę ją karmić albo mogę wylądować na wózku za poł roku to chyba nie zdecydowałabym się na tak drastyczną jak dla mnie metodę. mam nadzieję ,że wytrzymam. W końcu Nisia nie chciałaby mamy która nie mogłaby nią chodzić na spacery przez własną głupotę.
 
reklama
Tusiek mam nadzieję, że zrozumie szybko, na razie nie chciała się przytulić do mnie w nocy i wieczorem wolała babcię. Jest mi przykro z tego powodu, ale wiem, że to nie dlatego że jest złośliwa, tylko dobrze jej było przy cycu.
 
Ale co znaczy, ze nie ograniczałaś karmeiń w dzień ani w nocy? Tzn, ze nie zjada obiadu nor,malnego? CZy śniadania i kolacji? Pzrecież to jakaś bzdura...
 
Magdusiek- zjada normalne jedzenie i nie mogę narzekać, bo wszstko lubi, alew międzyczasie też cycusia ciągnęła i w nocy kilka razy.

Tusiekn - mam nadzieję, że szybko zrozumie i przyzwyczai się do tego, że nie ma cyca. ja naprawdę lubiłam te chwile kiedy Nisia cycusiowała.
 
Magdusiek- zjada normalne jedzenie i nie mogę narzekać, bo wszstko lubi, alew międzyczasie też cycusia ciągnęła i w nocy kilka razy.

No właśnie. Zaprzeczasz sama sobie. To znaczy, ze nie od razu, bo miała redukowane karmienia.... A tak czy siak myślę, ze dwa lata to stanowczo za długo, i dla dziecka i dla mamy. Gratuluję decyzji i zycze wytrwalości. Zobaczysz, ze pójdzie migiem, bylebyś Ty była przekonana.
 
Dziękuję bardzo, mam nadzeję, że wytrwam. Chociaż bolą mnie piersi i mam ochotę dać Nisi pociągnąc trochę tylko raz, ale uważam że jak teraz dam jej to będzie myślał, że jak trochę popłacze to znowu dostanie i n później bedzie już dużo trudniej.
 
Hejka,
WTRWAŁAM !!!!!!!!!!!
Weronika nie je cyca, ale za to pije mleko tylko z butelki i usypia ze smoczkiem.
Niedługo zaczniemy odzwyczajanie od butelki i smoczka.
 
Moze durne pytanie, ale jedza danonki wasze dzieciaki, te male czy duze opakowania? Raz mi sie chyba obilo ze te duze porcje to dla dzieci od 3 roku? Albo mi sie z monte cos pochrzanilo, ktore moje dziecko olewa.
 
reklama
Wszystkie danonki są dla dzieci od 3 lat ;-) Oli jada duże - ale jakoś dawano nie jadł ...
 
Do góry