reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
tak ja daję, wiem że są różne zdania na ten temat. Ale Weronika bardzo lubi mleko, a ona tak mało rzeczy lubi że...
 
witam wszystkich. ja swojej córce podaję mleczko bo ona na śniadanie je platki a mimo że pije jeszcze nestle junior to płatków z modyfikowanym mlekiem nie chce. czasem też się domaga zwykłego mleka
 
hmmm ja jeszcze nie dawałam! ale tak naprawdę to nie wiem, czy już dawać, czy nie??
A płatki Oli wcina na sucho :-)
 
ja nie podaje mleka z kartonu, no chyba ze z moje kawy troche wypije;-) kiedys robilam budyn albo kaszke ale nie podchodzi Natkowi ten smak.
 
A ja Mikołajowi kupuje takie kakao w kartoniku ze słomka on za tym przepada, a tam w szkladzie jest mleko takie zwykłe kartonikowe. A dlaczego nie dajecie mleka myślałam ze po 2 latkach to juz można wszystko?
A takiego mleka samego to nie lubi.
 
Mi się coś kołacze po głowie, że nasz lekarz zalecił mleko dopiero po 3rż, ale może to były indywidualne zalecenia.
 
Doxa dobrze mowisz, prawidlowo dziciakom mozna dopiero podawac mleko kartonowe po 3 rz, bo taukie mleko zawiera duzo chyba bialka co dla naszych jeszcze pociech jest niezdrowe na nerki. Ja probowalam, ale jak pisalam nie smakuje. Tak sobie mysle, ze poki wcina kaszki to mu daje luz, pozniej najwyzej bedziemy cos kombinowac. Znam dzisciaki co wszamiaja takie mleko kartonowe majac ponad rok.
 
reklama
Tusiekn jakie kaszki dajesz Natkowi? Takie z mlekiem modyfikowanym? Dla jakiego wieku przeznaczone? Te dla niemowlaków?
 
Do góry