reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
tak to prawda, są od 3 r.ż. Kiedys juz poruszałyśmy temat danonków.
zuzia mial kiedys na nie alergie, a teraz czasem ja naleci. Ale juz nie ssypuje po nich.
 
Nadia pogniewała sie na danonki, czasem zje małego. Ale wczesniej zjadała po 2 małe alboj eden duży.
 
U nas na kolacje jesta zawsze kaszka, na podwieczorek natomiast je kanapki, serek albo jogurt lub czasem jakies ciastko np,lubis albo knopers. Mnie sie wyczerpal repertuar na II sniadanie, albo kanapki, jajo lub parowki. Dodam, ze same owoce Natka nie satysfakcjonuja a zjadlby co innego. Co wy podajecie?
 
na II śniadanie - czasem drożdżówka, naleśniczki, albo jak u ciebie parówki, jajko, banan

no ta kolacja dla mnie to dylemat, bo kaszka nie wystarcza.
 
Anna u nas zazwyczaj codziennie jakas godzinke przed kaszka daje kanapki, Mokolaj moze tez by zjadl. A on je kaszke lyzeczka czy pije z butli? bo jak z butli to moze dlatego mu nie wystarcza.
 
myśłałam że tu przepis tusiekn na tort a tu proszę, dyskusja o karmieniu ... nie żebym się czepiała ;-) hi, hi :-) :-)

Anno Oli na kolacje je kanapki, raz z wędlinką, raz serkiem ... z czym popadnie, ale zazwyczaj są to kanapki.
 
reklama
Weronika na kolację zupki mleczne: płatki, manna albo ostatni hit lane kluseczki...
na podwieczorek kanapki albo owoc albo zakazana parówka.. :-)
 
Do góry