reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
Magdusiek, sery plesniowe po 3 roku życia, ale wiesz to tak jak z danonkami;-)bynajmniej u mnie tylko Krzysiek gustuje, więc mało okazji do dawania.
 
Pytam, bo nieoczekiwanie Natalia postanowila zjeść makaron z serem śmeirdzielem i pieczarkami. I taka mnie refleksja naszła, że chyba niekoniecznie to ten etap. A o tym sosie mowiła "pyszny" i "mniam mniam".
Innych serów moje dziecko nie prowadzi w dalszym ciągu ;-)
 
tez myslalam o tym, ale nie, w koncu to jednak plesn - skoro grzybow nie nada to plesni chyba tym bardziej, ale nie wiem...
Krystianowi dawalam sprobowac srodek z brie, nie chcial...
 
Hej a my dziś drugą noc bez cyca.
wczoraj powiedziałam, że już nie będzie cycusia (lekarz mi zabronił i kazał odstawić z powodu pogorszenia się mojej choroby - strasznie dużo wapna mi "wyciągnęła Nisia"), ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, że tak od razu. Bolą mnie piersi i Weronika to bardzo przeżywa.
Macie jakieś rady na bolące piersi?
 
reklama
Ilonak na poczatku musisz odciagac troche pokarmu i stopniowo coraz mniej, bo inaczej zrobi Ci sie zastoj a wtedy dopiero beda cyry. Swoja droga dlugo karmilas, ale mala jest madrzejsza i szybko zrozumie, ze juz koniec.
 
Do góry