reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

reklama
Hej.Czy ma ktoś z Was najnowszą spacerówkę Quinny???Rozglądam się a chce mniej więcej wiedziec jakie są wady a jakie zalety/?
 
Witam.
Chciałabym zakupić wózek spacerowy dla mojego 10-miesięcznego synka. Wolałabym sam wózek, bez nosidła, czy też gondoli. Cena ok 1000zł. Dodam, że musi się dobrze prowadzić, ponieważ będę nim robić dziennie ok 10km(tak dla kondycji :p ). Wyposażenie raczej standardowe lecz najbardziej zależałoby mi na foli przeciwdeszczowej i śpiworku,bądź też jakiejś osłonie na nóżki. Waga też nie jest tu bez znaczenia oczywiście. Liczę na Waszą pomoc. Dziękuję z góry. POZDRAWIAM!

2r8rk6nl6rvsxwyd.png
[/url]
 
Witam.
Chciałabym zakupić wózek spacerowy dla mojego 10-miesięcznego synka. Wolałabym sam wózek, bez nosidła, czy też gondoli. Cena ok 1000zł. Dodam, że musi się dobrze prowadzić, ponieważ będę nim robić dziennie ok 10km(tak dla kondycji :p ). Wyposażenie raczej standardowe lecz najbardziej zależałoby mi na foli przeciwdeszczowej i śpiworku,bądź też jakiejś osłonie na nóżki. Waga też nie jest tu bez znaczenia oczywiście. Liczę na Waszą pomoc. Dziękuję z góry. POZDRAWIAM!

2r8rk6nl6rvsxwyd.png
[/url]


Maclaren xt
 
Ja przymierzam sie do zakupy Quinny Zapp Xtra, przeczytalam w sieci wszystkie komentarze i juz sie nie moge doczekac kiedy przyjedzie. Nie doczytalam , czy ktoras z was miala Zapp xtra.

Mam pytanko odnosnie transportu wozka samolotem. Czy jest jakis pokrowiec aby siedzisko i stelaz jakos zabezpieczyc w calosci?
 
Do starego zappa była torba podróżna, bo on się składa do bardzo małych rozmiarów,a do xtra nie wiem. Siedzisko jest zupełnie inne, to kubełek i nie wiem czy się składa razem z wózkiem :baffled: a to przy samolocie już mały probem jak dla mnie by był.
 
Dziewczyny proszę o porównanie:
Maclaren techno xt maclaren quest i maclaren xlr.
Wiem, jakie mają wysokości rączke ale nie mogę znaleźć informacji, czy tylko xlr ma taką budę wielką odpinaną z ekspresu? Czy tamte też?
Mam już dużą i fajną spacerówkę (mura 4) i potrzebuję coś lżejszego do pociągu, samochodu czy po mieście na spacery.
Czy quest wystarczy?
Mam 177 cm wzrostu - jak się mają wasze doświadczenia do wysokości rączek?
Moje dziecko często śpi na spacerach, więc musi być pozycja leżąca.

I jeszcze ostatnie znalezisko: cybex topaz. Wyglądem bardziej mnie przekonuje, opisy też świetne.
Macie jakieś z nimi doświadczenia?

Z góry dzięki za fachowe odpowiedzi:)
 
Ostatnia edycja:
Maclaren xt takze ma budke ktora można powiększyć odpinając zamek siedzisko rozklada sie na płasko rączki są regulowane, wózekmprowadzi sie rewelacyjnie, przy twoim wzroście tylko xt albo xlr bo quest moze byc za niski i ma małe kółka. Cybex topaz ok ale ma bardzo terkoczace ( hałasujące kółka ) budka normalna bez regulacji no i stojąc pusty bez dziecka ale z zawieszoną z tylu torbą potrafił sie przewrócic, majac do wyboru maclarena albo cybexa na pewno maclaren jesli chodzi o cene xt tańszy a równie dobry co xlr ( xlr ma wiecej dodatkow tzn śpiwór i dwustronna wkładkę na siedzisko xt tylko folie przeciwdeszcową ).
 
wozkomaniaczki :-D !

poszukuje spacerowki, moje wymagania to:
-pompowane kola
-przekladane siedzisko przod/tyl
-rozkladane oparcie do lezenia
-wielkosc kosza nie gra roli ;-)
-waga tez nie gra roli ;-)

helppp !!!! :rofl2:
 
reklama
Do góry