reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa



Hm... ja nie mogę pomóc bo nikt z moich znajomych nie używa już spacerówek,bo maja duże dzieci.Ja mam od siostry Graco 11-letnie ale stan bdb.No i lekki około 3,5-4kg,tak więc jak mały mi zaśnie na polku to spokojnie na 3 piętro go wytargam z wózkiem hehehe.Jedyny minus to brak regulowanego podnóżka i mu nóżki zwisają :/

Ale jakbym miała wybierać to wzięłabym ten pierwszy ESPIRO :-)
 
reklama
kasiarem - oglądałam espiro , miałam zamiar nawet kupić....jak dla mnie to on nie jest super lekki - 9kg:confused:, ale ma fajną amortyzację. Materiał wydaje mi się niezbyt gruby, ma za mały koszyk,no i opuszczanie oparcia na pasku - w wózku za 5 stów - trochę dziwi. Ale generalnie nie jest zły:-)
 
już sama nie wiem za namową koleżanki kupiłam już jedną lipe teraz chce zasięgnąć różnych opini ale coś czuje że będziemy jeździć dalej na brzuchu a ze mała nie siedzi mam jeszcze troche czasu na kupno wózka
 
Cristal koleznka ma i mi mówiła, ze on wazy...7kg.. :baffled:
Kasiarem mój tez jeszcze sam nie siada i posadzony nie siedzi ale z podparciem tak i w wózku nie lubi juz na siedząco...Ja jestem zadowolona z mojego BD Pony :-)
 
A ja na coneco juupi poluję bo dziecko ma dużo miejsca i jest super zasłonięty na zimę i folię przeciwdeszczową zapinaną na suwak :)
 
jumpi jest number one wydaje sie taki przestronny ale czepiałam sie chyba pasów ze taki zwłykłe ale dis troche tu poczytałam i sie zakochałam nuna peep piekny ciekawe czy wygodny
 
kasiarem1 ja mam wózek na tym samym stelażu co coneco juupi i jestem bardzo zadowolona :tak:. Jedyny minus który do tej pory znalazłam, to jego waga, bo coś 10-11 kg. waży, ale dziecko za to ma dużo miejsca :tak: i na pewno jeszcze długo nam posłuży :tak:.
 
myśmy kupili coneco saturn - chciałam yuppi ale facet w sklepie mi odradził bo powiedział że jest awaryjny przez to że nie zastosowali podwójnych kółek z tyłu i często te pojedyncze się psują.
p.s. kurcze to mój post od stu lat ale za to jaki konkretny ;)
 
reklama
U mnie saturn nie wchodzi w grę bo potrzebuję wózka również na zimę bardziej osłoniętego z obszernym siedziskiem. W saturnie nie ma też okienka do podglądania maluszka co u mnie nie przejdzie bo ja to muszę mieć.
Boję się trochę tych kółek w juupim ale jest bardzo chwalony i dostał laur konsumenta więc chyba nie jest z nim tak najgorzej :confused:
 
Do góry