reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

A na roczek ja planuje jakiś pojazd :) Taki do odpychania się nogami - wszystkim chrześniakom kupowałam to i synowi kupię ;)

Tak zwany jeździk :-)
Też mam zamiar,a raczej miałam,ale ostatnio mówiłam koleżance że mu kupie jak będzie wiekszy a ona na to: NIE KUPUJ,BO DOSTANIE NA 1 URODZINY :-)

Super ten stoliczek :-)
 
reklama
A jaki pojazd? Bo mi się marzy rowerek biegowy, ale to chyba jeszcze za wcześnie na roczek... Chociaż... jak zacznie Pucek chodzić przed 10 miesiącem, a pewnie zacznie ;) ... to może...
Znacie kogoś, kto ma taki rowerek? Drewniany na przykład? Dla jakiego dziecka to się nadaje?
 
Też mam pojazd po MAtim ale jest mocno wyeksploatowany. Będzie do korzystania na działkę a 1 urodzinki właśnie dostanie takie coś.

Widziałam ostatnio pierwsze "kroki" z takim rowerkiem dziewusi dwuletniej. Całkiem całkiem jej to szło. Inni znajomi(pisałam już kiedyś) zrobili sami taki swojej dwu i pół-latce i śmigała tak szybko, że aż byłam przerażona!
 
Mój bratanek dostał rowerek biegowy na drugie urodziny (w sierpniu) i zaczął się z niego cieszyć dopiero wiosną czyli miał dobre dwa i pół. Teraz ma prawie trzy i musi mieć kask i ochraniacze na łokcie i kolana bo zapiernicza na nim jak wściekły :D
 
hejcz - no polecam bo jest naprawde super :) tylko akurat w tym linku jest niedostępny i na allegro tez nie ma - obawiam sie tylko, ze mogli go wycofac ... ale szukaj ;)
 
Lolo miał cos podobnego..Nawet on go nie rozwalił a jeżdził nim po parku..Troche naklejki obdarte ale to betka :-)
 
reklama
co do jeździków to mój maluszek na chrzest dostał od chrzestnej taki jeździk -
SMOBY Jezdzik Pachacz MAESTRO CONFORT 5w1 + GRATIS (1724118625) - Aukcje internetowe Allegro
płozy od razu zdjęte, bo wolał być wożony niż bujany:-p;-) jeździ leciutko, fajnie, tylko z tyłu ma taki kawałek plastiku (po to chyba, żeby się do tyłu nie przewracał), który podobno utrudnia np wjeżdżanie na krawężniki. Znajomi odcięli ten kawałek i było ok. My na razie tylko w domu używamy, więc przeróbki niepotrzebne :-)

SAM_0621.jpgSAM_0622.jpg
na tych zdjęciach Maciek jakoś mało zadowolony, ale to nie przez jeździk:tak:;-):-)
 
Do góry