reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Misia.. zamówiłam właśnie małemu 2 pary. Oszaleć można z tą pogodą... Raz słońce świeci, a za chwilę pochmurnie i zaczyna kropić.. Kocyk to u nas po minucie zwisa z wózka, więc do krótkich spodenek, jak będzie taka konieczność, mały dostanie getry :)

I puzzle piankowe zamówiłam. Chciałam kupić jakiś dywan, ale po przeanalizowaniu za i przeciw wybrałam puzzle. Łatwiej je spakowac i zabrać do dziadków czy nawet na urlop.
DUŻA PAKA PUZZLE PIANKOWE CYFRY MATA DO GIMNASTYKI (1697147380) - Aukcje internetowe Allegro
 
Chciałam kiedyś kupić taką lampę, ale chyba tylko ja bym miała z niej radochę. U nas mały musi mieć totalną ciemność żeby zasnąć... Rolety zaciągam o 19 w sypialni, pokoju małego i łazience. W innym wypadku jakieś światło się przez szyby w drzwiach dostaje do pokoju i mały buszuje po łóżku... a tak olewa sprawę i się kładzie w kąt i zasypia :)

...Ale lampa genialna :)
 
Smile a u nas przyuwazyłam, że jak wyłączamy światło i zapada cisza i ciemność to Flip sie...WYBUDZA:szok:
 
Z geterek będziecie bardzo zadowolone :) Jak patrze na te getry to też zamówiłabym sobie jeszcze jakieś, bo tyle wzorów mi się podoba, ale mamy już kilka i cały czas się powstrzymuję zeby nie kupić następnych par :baffled:
Bodzinka lampka super :)
Smile puzle na podłogę fajna rzecz :)
 
My mamy taką malutką lampeczkę 1 Wat takimi muszlami w środku, gałązkami i czymś jeszcze kudłatym w środku i nam wystarcza.
 
reklama
Kasiarem ten pierwszy jet lekki, zwrotny, fajny. Ma go moja przyjaciółka i bardzo sobie chwali...Ale podobno 'siada' stelaż...Jej nie siadł ale czytałam takie opinie...Ale gladałam go w sklepie i rozkłada sie na lasko, lekko prowadzi jedną ręką. Marzył mi się ....
 
Do góry