reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Ja muszę w końcu iść po pudło ze schowanymi zabawkami po Wiktorze do piwnicy, też mam tam takie pianinka:) fajne fajne renczysia;)

A my o spacerówce typu parasolka bedziemy mysleć chyba dopiero na wiosne, teraz służy nam quinny buzz, jak bedzie problem na zimę to koleżanka oferowała pożyczyć mi cos większego. Ale ten juppi całkiem fajny:)
 
Renczysia przymierzam się do takiego pianinka..Po Lolku się NIC nie ostało bo on musiał zobaczyc jak wszystko działa ;-) Od środka hi hi hi hi
 
A na roczek ja planuje jakiś pojazd :) Taki do odpychania się nogami - wszystkim chrześniakom kupowałam to i synowi kupię ;)
 
reklama
Do góry