reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co zwiazane z porodem jest tutaj :-)

O ile pamiętam to jeszcze Polka ma mieć CC... ale ostatnio nas opuściła, mam nadzieję, że się niebawem pojawi.
OluK. dzięki za pamięć jestem już Wami, faktycznie też się kwalifikuję ze względów kardiologicznych tylko jeszcze muszę mieć zaświadczenie od pani kardiolog żeby nie kombinowali w szpitalu co ze mną zrobić;-)
 
reklama
Wiecie co, od wczoraj się spotykam z opinią, że migrena nie jest wskazaniem do cc. Tak pisały mi dziewczyny na forum migrenowym. Nie wiem co o tym myśleć, ale chyba lekarz wie lepiej?:baffled:
 
Aurelia, nie sugeruj się wszystkim tym co piszą na forum, oczywiśćie lekarz Cię poinformuje o wszystkich przeciwskazaniach, zapytaj się go na najbliższej wizycie. Moim zdaniem nie powinno być przeciwskazań jak się ma migrenę, chyba gorzej jest jak się rodzi naturalnie porzy tych dolegliwościach:confused2:
 
Dziewczyny to ja tez sie dopisuje moja doktorka powiedziala mi ze na 98% czeka mnie cesarka.
Mojego synka tez rodzilam przez cc bo mialam wysokie cisnienie i nie rozwineta szyjke macicy.
 
cześć dziewczyny ja tez słyszałam od doktra że mam miec cesarkę a nawet bardziej od okulistki, bo mam wadę wzroku -9 na oba oczy. proszę jak ktoś przeczyta tego posta niech opisze mi trochę wiecej na temat krótkowzrocznosci w ciąży, jeżeli któras z was ma taki sam problem. pa pa
 
Widzę, że będzie nas do cc kilka ładnych sztuk. Ciekawe ile dziewczyn będzie miało nie planowane cc? Jeszcze 3 miesiące i się dowiemy:tak:.
Witam wszystkie przyszłe cesarzowe, jak to się mówi:-).
 
Dziś moja przyjaciółka która miała termin na 1 marca urodziła synka przez cc.
Wcześniej nic nie wskazywało,że bedzie rodzić przez cc. Nie miała rozwarcia a tętno dziecka spadało więc trzeba było ...
Każdą z nas może to widać spotkac , moja mama powiedziała,że gdy rodziła mnie było dokładnie tak samo jak z moją przyjaciółką.
 
A ja sie tak boje porodu, ze chcialabym cesarke... ale boje sie tez tego, ze PO cc bardziej boli rana... :-(

i dobrze sie boisz....
Cesarka to jak by nie patrzeć operacja przerwania powłok brzusznych ..długo sie goi i ciężej dochodzi sie do siebie :sorry2:

Mam nadzieje że przy Gaji doświadczę " zaszczytu" porodu siłami natury :tak:
 
reklama
i dobrze sie boisz....
Cesarka to jak by nie patrzeć operacja przerwania powłok brzusznych ..długo sie goi i ciężej dochodzi sie do siebie :sorry2:

Nio tak, ale porod naturalny tez boli... :baffled: Czytam opisy porodow dziewczyn styczniowek i lutowek... ciarki mi przechodza po plecach i wiem, ze juz odwrotu nie ma :tak: Podziwiam Was za chec rodzenia silami natury, za sile i pewnosc, ze tego chcecie. Wiem, w koncu jakos urodzic trzeba ;-)
 
Do góry