reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszelka chemia w ciąży

wydaje mi sie ze duze znaczenie maja geny, moja mama nie ma rozstepow ja nie mam i moja siostra tez nie ma...ale zawsze warto kremy uzywac z tego co pamietam to uzywalam "ziajka dla mam" obecnie nie uzywam niczego zwykle balsamy...
 
reklama
wydaje mi sie ze duze znaczenie maja geny, moja mama nie ma rozstepow ja nie mam i moja siostra tez nie ma...ale zawsze warto kremy uzywac z tego co pamietam to uzywalam "ziajka dla mam" obecnie nie uzywam niczego zwykle balsamy...

Tu się nie zgadzam:) Moja mama nie miała i reszta też:) Ja smarowałam się od 4miesiąca i nie miałam żadnych rozstępów a bodajże w 7 miesiącu zaczęłam gwałtowanie przybierać na wadze i rozstępy powstały chyba w dwa tygodnie ( tylko na brzuszku). Ale jak sobie przypominam na naszym forum jedna koleżanka nie miała wcale i wcale się nie smarowała i napisała że jakby się smarowała to pewnie myślałaby że to krem pomógł:) Także moja opinia jest taka że jeśli nabierze się zbyt dużo i zbyt szybko to skóra nie wytrzyma i rozstępy niestety powstaną:) i choćby się tysiąc kremów wklepywało to nic nie pomoże:)
 
witam,
ja stosowałam masło kakaowe Palmer's - koleżanka mi przysłała z Anglii, ale można już kupic na allegro - rewelacja poprostu, zero rozstepów! Kolejnym plusem tego produktu jest cena ok 25zł za 300ml. Mały minus za bardzo intensywny kakaowy zapach - ale dla większości koleżanek które go stosowały, był on bardzo fajny.
 
Ja smaruję się takim balsamem- oliwką firmy rosmanowskiej dla przyszłych mam, bardzo fajna i przyjemna w dotyku :-) Pozatym bardzo polecam krem do twarzy na dzień i noc dla mam z firmy Perfecta, zapobiegający przebarwieniom...Smarowanie się oliwką ew. dodawanie paru kropel oliwki do kąpieli, bardzo pomaga i dobrze działa na skórę :-)
 
cześć dziewczyny. Ja jak byłam w ciąży to używałam tylko oliwki, reszta kosmetyków , balsamy , żele , maście polecane przez różnych producentów są szkodliwe , przenikają do skóry a potem krwi.... Tak więc są nie dobre dla dziecka , powodują uczulenia. Ja odrzywiałam się zdrowo , dużo warzyw , owoców , nabiału, a brzuszek tylko smarowałam oliwką dla dzieci i nie miałam rzadnych rostępów . pozdrawiam.:-)
 
Ja smaruję się takim balsamem- oliwką firmy rosmanowskiej dla przyszłych mam, bardzo fajna i przyjemna w dotyku :-) :-)

Taką różową?? To moja siostra takiej właśnie uzywała i sobie ją chwaliła.
Co do kremów z filtrem to też słyszałam, że powinno się używać, bo łatwo o przebarwienia, ale podobno bezpieczniejsze są te mineralne.
 
Tak, tak właśnie taką różową :-) Jest niedroga i fajna :-) Ciekawe jak reszta tych rossmanowskich produktów dla przyszłych mam....powstała taka linia Perfekty, ale ceny są wysokie....nie wiem jeszcze jak Ziajka- przed ciążą, produkty tej firmy bardzo mi pasowały :-) A apropos dbania o siebie w trakcie ciąży, jutro idę do fryzjera :cool2:
 
Te Rossmanowskie są podobno dobre, bo mają bezpieczne składy, a to dla nas teraz ważne :) Milej wizyty u fryzjera, ja się też wybieram ;)
 
Tak, tak właśnie taką różową :-) Jest niedroga i fajna :-) Ciekawe jak reszta tych rossmanowskich produktów dla przyszłych mam....powstała taka linia Perfekty, ale ceny są wysokie....nie wiem jeszcze jak Ziajka- przed ciążą, produkty tej firmy bardzo mi pasowały :-) A apropos dbania o siebie w trakcie ciąży, jutro idę do fryzjera :cool2:

Mi również bardzo odpowiada ta z Rossmanna, zwłaszcza cenowo ;-) wiecie może czy AA ma serię dla ciężarówek? ;-)
 
reklama
witam,
ja stosowałam masło kakaowe Palmer's - koleżanka mi przysłała z Anglii, ale można już kupic na allegro - rewelacja poprostu, zero rozstepów! Kolejnym plusem tego produktu jest cena ok 25zł za 300ml. Mały minus za bardzo intensywny kakaowy zapach - ale dla większości koleżanek które go stosowały, był on bardzo fajny.

Również używam Palmer'sa (rano), oraz oliwki Johnson's Baby na mokre ciało (wieczorem)[lub na odwrót].
Efekty - jestem w 7 miesiącu, tyje regularnie 2-3 kg miesięcznie :wściekła/y:i kilka tygodni temu wyszły mi rozstępy na prawej piersi (co najlepsze - ta pierś jest wyraźnie mniejsza od lewej:sorry2:) [pominę szczegół, ze piersi przestały mi rosnąć około 2 miesiące przed pojawieniem się rozstępów]
Więc chyba z kosmetykami to zależy od człowieka i...fragmentu ciała:confused: bo smarowałam się wszędzie tak samo
 
Do góry