reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Byłam u niej 11 maja a test wyszedł pozytywny 29 kwietnia bo 24 lwietnia jeszcze nic nie pokazał ... Pęcherzyk miał wtedy 5.8 mm
Czyli jest ok ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Badanie pokazuje, ze jest ciaza. Gdybys zeobila kolejne po 48 lub 72 h to bys zobaczyla czy odpowiednio przyrasta, ale nie ma co sie doszukiwac :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Za ktorym razemwam sie udalo? Wiem ze niektóre pary staraja sie nawet kilka lat :0 :(

Pata, u mnie pierwsze dziecko - 7 miesięcy, drugie udalo sie za pierwszym razem
Wiem jakie to cale czekanie, staranie, sprawdzanie jest frustrujace.

Wiesz, z dziewczyn, ktore sie tu udzielaja i od ktorych mamy czasem jakies wiadomosc udalo sie prawie kazdej :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taka rzecz ciężko przeczekac cierpliwie :) najgorsze ze jak ktos dzidzi nie chce to bum od razu jest,a jak sie stara to mozna latami :|
 
reklama
Latwiej by bylo gdyby kazdy wiedzial, ze np. uda sie, ale za x miesiecy, a najgorsza taka niepewnosc wlasnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry