reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
zrobiłam test facelle 25 mlU/ml i ani cienia drugiej kreski
frown.gif
 
jutro powinnam dostać , może faktycznie za wcześnie... albo mocz był zbyt rozcieńczony ... spróbuje jutro rano tak jak radziłyście.
 
KasiaMarysia23 dziękuję na pewno się przydadzą <3;)

a w rossmannie dzisiaj nie dało się przejść koło kolorówki, chyba byłam jedyną osobą w kilkumetrowej kolejce do kasy która nie kupowała nic z promocji :-) :)
 
Nuska to na rowny miesiac Amelki sie urodzil. nie udalo sie z laktacja? my caly czas na cycu jedziemy [emoji5]
India a jak u Ciebie z odstawieniem malej?
kurde ostatnio nie mam czasu srednio na cokolwiekm nie moge sie ogarnac w mieszkaniu. wstawialam wam zdjecia?
 
reklama
Do góry