reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Wy tu takie dobre rzeczy wystawiacie że aż by się coś zrobiło ale już mi się nie chce. Już nawet nie robić co sprzątać po tym robieniu.
 
reklama
No. Zawsze musi tymi rękami się wycierać :D wiki no nie dziwne zaraz termin [emoji38]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to dzisiejszy brzucholek :)
IMG_20170716_130145844~2.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170716_130145844~2.jpg
    IMG_20170716_130145844~2.jpg
    255,4 KB · Wyświetleń: 375
Jeszcze niech wytrzyma do końca miesiąca :) zaczynam się coraz bardziej martwić tym karmieniem :( ale cóż dla Wiki zrobię wszystko. A Wy ciachami kusilyscie a do mnie samo przyjechało :) taki ala sernik na zimno tylko z bitą śmietaną, swoją drogą o 21....
 
1500213878-aaaaaa.jpeg
1500213884-aaaaaa.jpeg


A to moje blw i pan domu :D nauczyl się wchodzić na kanapę I teraz tam przesiaduje :D zejść tez umie sam [emoji123]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Dość wysoka jest kanapa, musi nieźle noge podnieść[emoji6]

Viola a jak Filip?

Wiki czemu się martwisz?
Piękny brzuszek, do końca miesiąca już niedługo. Ahh nie mogę się doczekać Wiktorii:)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry