reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Ja tez chętnie sam się zapisać w tabelce jeśli pozwolicie [emoji5] Leeleeth, 37, ciąża 4, tp 10.09.2017 [emoji5]


f2w3rjjgpsehityp.png
O jednak nie, przepraszam, że zapomniałam o Tobie. Zasugerowałam sie tabelka :-)
 
Wiki jakbyś idealnie w terminie urodziła to będzie mega bo równo rok minie od pierwszego porodu na forum hihi

Tak w terminie to pewnie ciezko. I chyba bym nie chciala. Dla mnie to zle daty jak dzien i miesiac jest ten sam. Troche zla jestem że na genetycznych nie zapytałam o termin jak sie kształtuje na chwile obecną. Tak późno juz było ze zapomniałam.

Jak ja urodze to Wasze szkraby juz takie duze beda ;-)
 
Nooo Ignaś będzie miał roczek! A nie dostałaś opisu badania? Ja jak chodziłam na te ważne usg co sa trzy to dostawalam po 2 kartki a4 opisu. Wszystkie narządy kości serce itp. Czy prawidłowo rowinięte czy prawidłowo działa itd... I tam też były terminy z om i z usg .

 
India, Życiowa super mamuśki Pięknie wyglądacie z maluszkami :)

Myślicie, że u Anny jakiś postęp? Cały czas o niej myślę... Może już kolejna kruszynka na świecie jest ;)
 
Faktycznie na forum przewaga panienek i jakie równe 53cm, a u mnie wśród znajomych i w rodzinie same chłopy ;)
Teraz jedna koleżanka i moja kuzynka w ciąży i jeszcze nie wiadomo jaka płeć. Koleżanka mówi, że czuje, że chłopak a kuzynka bardzo by dziewczynkę chciała...bo małego synka ma ....zobaczymy
 
reklama
Do góry