reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Minka tez mam bole jak na @ od owulacji.. Jak nigdy. A dzisiaj to w ogóle czułam jakby mi sie w brzuchu przelewalo z 10l wody w ta i spowrotem. Ale też się nie nakręcam bo potem za duże rozczarowanie...
 
Po za tym żadnych objawów :/ wiec raczej nie ma na co liczyć. Hahaha piersi jak zwykle, śluzu prawie brak. Dzis tylko tak ciężko mi sie w pewnym momencie zrobilo, tak duszno. Chwile potrwalo i przeszlo.
 
reklama
Ja juz powoli mam spokój z dolegliwościami. Dzisiaj raz mi się ulało, że tak się wyrażę. Piersi ciężkie i bolą ale falowo. Tak jak mówiłam co dwa dni mam taką kumulacje :)

Podobno ma już powoli przechodzić bo za 2 dni zaczynam 13 tydzień :)

Całe szczęście , że już się nie czuje jak w 7 tygodniu bo wtedy byłam okropnie osłabiona , wymiotowalam jak dzika, i nie mogłam wysiedziec.
 
Do góry