reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Tak sie zastanawiam czy nie rzucic w cholere tej statystyki matematycznej i nie zaciagnac mojego P do lozka:)
Grey...hmmm po zwiastunach myslalam ze bedzie cos lepszego:) jak dla mnie to byla pseudo porno- komedia :)
 
A.ja dopiero jutro się z Kamilem zobaczę :( My tez lubimy szaleć. Z żadnym facetem tak nie miałam. :) nawet zapomniałam co to krem ;D

Minka bierz go, nie zastanawiaj się :)

Tak Grey to nie wypal aleee ścieżka dźwiękowa miła
 
Dziewczyny gratuluję tym które się wystaraly :) miła wiadomość. Dziewczyny które dalej się starają. Nie obserwujcie tylko sluzu. Ja nie miałam w ogóle sluzu owulacyjnego bo zatrzymywał się on w szyjce . Myślałam , że mam problem z owu a okazało się inaczej. Zaszłam w ciążę z aplikacją mój kalendarzyk dokładnie tej której używacie ale ustawialam sobie długość cyklu obliczana średnio przez apke. Pamiętajcie,że każdy organizm jest inny o owulacji może mieć inne i objawy u każdej z nas :) u mnie sprawdziła się pozycja leżąca od tyłu ;)
 
reklama
Do góry