reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Hruda, ja już temat wózka przemyślałam jak byłam w ciąży :tak: I wymyśliłam, że do mejego obecnego wózka dokupię taką nadstawkę, na której starsze dziecko po prostu sobie stoi jak jest zmęczone.

U nas dzisiaj miły dzień. P co prawda na górce uczył, ale ja wyszłam z Oskim na krótki spacer, pierwszy od nie pamiętam kiedy i oczywiście wylądowałam u rodziców (mieszkają 10 minut drogi od nas). Tam sobie posiedziałam, a dziadkowie sie bawili z małym.

Teraz mały śpi,ja wypiłam znowu grzańca (ale mi szybko poszło!). W kozie się pali, ogień mi tu mruga, Oskar śpi, sielanka.
Boję się trochę tej nocy, bo wczoraj Oskar nie spał prawie 2 godziny i wrzeszczał. Nie da sobie zajrzeć do buzi, ale ze dwa nowe zęby tam są na bank.

O rety, ale się rozpisałam.
 
Witam się z wieczora! U nas źle Tuśkę rozłożyło dokumentnie i mamy antybiotyk popołudniu wezwałam lekarza prywatnie a już wydawało się że wszystko będzie cacy i z nią lepiej:-( a jak dziś zaczęła kaszleć to myślałam że się udusi biedactwo:-( mam nadzieję że leki pomogą i będzie już tylko lepiej. Chciałam wziąć zwolnienie bo jutro do pracy a tak bardzo czuję że Tusia teraz mnie potrzebuje i odrazu zrobił się dym w efekcie o zwolnieniu mogę zapomnieć:no: Widzę że komentarz Agulki co do mojego miejsca pracy nie został bez komentarza więc dla innych zainteresowanych www.pokoje.polanica.kko.pl może się skusicie i wreszcie osobiście Was poznam:tak:

Hrudzia ogromne gratulacje po cichu na to liczyłam że będę znowu e-ciocią:tak: dbaj o siebie kobito i marudź nam tu na mdłości i inne przypadłości ile wlezie wszystko wytrzymamy byle byś nas nie opuściła;-):-)

NUSKA avatar zmieniony :-)

A ja właśnie chciałam zmienić i też na kitty coś bardzo podobne gusta mamy Klavell;-)

Nuśka moja kuzynka mam nadzieję zostanie do następnej niedzieli tzn ją odwieziemy wtedy. Oj nacieszyć się niąnie mogę i chciałabym żeby te ferie trwały dłużej:tak:
 
A ja dzis pol dna chomikuje, jezeli ktoras chce muzyke dla dzieci (fasolki, jezowsa, bebe lilly i inni) lub bajke teletubisie, czy e-kolorowanki to moze sobie ode mnie pobrac
 
Witam i ja.

Anetasa ten link co podałas nie działa. Więc ja "detektyw" hihihi podaję Pokoje Gościnne "Przy Deptaku" ZAPRASZAMY

U nas dzień minął szybko. Do obiadku wybrałam się z Mają i mamą na zakupy i nic nie wydałam a przyszłam z pełnymi siatkami. Potem wpadli na opóxnioną kawke i tort ( którego znów piekłam o 7 rano) mój brat z żoną i Lilą ( chrzestny) i poszli po 18. A przed chwilą siedziałam na allegro i wystawiłam sukienkę Królewny na sprzedaż.

Noc mieliśmy interesującą. Mały i Maja obudzili sie razem o północy i przez godzinę oglądalismy wszyscy w łózku telewizję. Potem Maja nie chciała sam spać, więc sie kolejna godzinę gnieździliśmy w jednym łózku a potem poszłam do dzieci pokoju i z małym spalismy u Mai. Ale plątanina. :baffled:

Hrudzia gratuluję i życzę zawiązania się małej Hrudzinki
 
Agulka - te wszystkie kiecki widzialam przed sylwkiem w poszukiwaniu swojej...i chyba Justyna ma racje: taka zwiewna bylaby the best bo te waskie olowkowe moga krepowac ruchy w szalnstwie tancow:tak::rofl2::-)
Oj a ja mailam tez szukac wystrzalowej kreacji na wesele w lipcu...a tak bede szukala...czegos wygodnego:baffled::sorry2:

dlatego na wesele wybrałabym tą pierwszą a na poprawiny inną (np.węższą) bo i tak szalec nie będę , bo już będzie Adaś a z nim to wieci jak to mozna się wybawić czyt. wesele poprawić;-)

Nie powiedziałam Wam, że mój tata w lutym kończy 60 urodziny i moja kochana mama robi mu imprezkę w skromniym gronie ( ponad 20 osób) z orkiestrą, wódka , tańcami......itp. Ale cichooooooo tata o niczym nie wie. Mama podstepem ściągnie go do lokalu niby pod pretekstem tylko obiadu:tak::-D. No i kiecka się przyda wcześniej:tak:
 
witam wieczorowa pora :-)
mam chwilke wiec moze najpierw co u nas a pozniej zabiore sie za czytanie- jak zwykle jestem po tylach z watkiem glownym :baffled:
piotrus od wczoraj ma katar. przemycam mu czosnek w kaszce. troche sie krzywi jak je ale dajemy rade. przestal nagle pic syropy i te tez mu do kaszki dodaje. w efekcie kolacja to dziwna mikstura smakow, ale co zrobic jak trzeba :sorry2:
w pracy super. dziewczyny mile, szefowie jak marzenie, robota jaka lubie. z godzinami ida mi strasznie na reke. czyli to ja decyduje kiedy i na ile przyjde. dostalam tez kilka dych premii :tak: mam nadzieje, ze dam rade i nie bede musiala rezygnowac.
M wrocil na silownie :szok: zobaczymy co z tego wyniknie :-D a tak poza tym to nic nowego.
lece cos poczytac. do "zas" :-D
 
reklama
Do góry