reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No to może mi się coś pomyliło z tym mlekiem... Spróbuję mu coś dać jak się obudzi, chociaż rano nie miał ochoty nic jeść, zresztą ja też. Przy tym wszystkim ze stresu dostałam biegunki.

Agulka, Monia no to żeśmy sobie pospały dzisiaj. MIejmy nadzieję że nasze maluchy się uspokoją.
ja o akurat w nocy pospalam bo maly jak usnol to ani razu się nie obudzil a spal do 8:tak:ale wy to miałyście przesrane nocki:-:)sorry2:
 
reklama
witam sie z wami niedzielnie
ja to raczej z tych mamus co mało wstaje w nocy do dzieci bo one w zasadzei śpią bez zająkniecia i częstwo w chorobie tez tak mają
dopiero dojrzałam linki z sukienkami i jak dla mnie Agulka do mojej figury pasowałaby ta ostatnia i dzięki chyba się na taką skuszę a tobie bym poleciła wybrac jedną z tych dwóch pierwszych są super dla szczupłych dziewczyn i takich drobnych w górnej partii ja natomiast mam dół szczuplejszy od góry i taka jestem mało proporcjonalna

u was poważne choróbska a u nas coś wisi mała ma katarek taki lekko zakarzony bakteriami ale tylko z jednej dziurki i od razu taki żółto zielonkawy a wczoraj to troszkę z krewką nie wiem moze sobie samam tam cos pogrzebała bo zaczeła dłubac w nosie na razie podaje jej wapno
u nas na kaszel to lekarz zazwyczaj poleca mucosolvan na taki mocny a na słabszy malię
 
Czesc,
Klavell ja tez tu wypatruje Hrudy hehe :)

Nie bylo mnie caly weekend bo mialam zaliczenia, i w sumie dobrze poszlo :) Czesc mam za soba, ale musze nos miec dalej w ksiazkach ciagle (niech to sie juz skonczy...)

Przed chwila zakupilam parowar, bo
a) musze schudnac
b) Olo dostaje gowniane obiady
c) nie mam duzo czasu na wykwintne gotowanie
Mam nadzieje, ze sie sprawdzi w sumie.. Macie jakies doswiadczenie z tym?

Biedne sa te wasze dzieciaki z tymi chorobskami. U nas na szczescie spokoj, ale jak to zawsze mowie to Olo zaczyna chorowac...
 
czesc harsh
napisz jak ci się korzysta z tego szybkowaru bo ja to wole klasyczne garnki ale zawsze mogę się przerzucic na mniej przerobione żarcie a co do diety dla ciebie to poleciłabym jesc to co jesz tylko mniejsze porcje i wiecej gimnastyki typu twister i brzuszki alebo 6 weidera mi pomogło
 
Hrudzinka trzymam kciuki. MOCNO! Za wszystko;-)

Monia mówią żeby nie zabierać dzieci do dużych skupisk ludzi (hiperów itd") bo przychodnie "pękają w szwach" od ilości chorych to dziadostwo jest w powietrzu bynajmniej u nas pełno chorych. Tylko jak tu się ustrzec przed chorobą przecież na spacer trzeba wychodzić oj kochana trzymam kciuki za szybki powrót Matiego do zdrówka.
chyba w ogóle nie wolno wychodzić z domu i nikogo nie wpuszczać. Nie dość,że młody anginę, to jeszcze zaczęło mu lecieć mocno z noska i częściej kaszle. A niezłomna mamusia umiera,bo ma grypę. Wczoraj nie miałam siły wstać z łóżka. Dopiero po 19 S zawiózł mnie na pogotowie.

O HRUDA MAM COS TAKIEGO
1f73_1.JPG


KLIK
widziałam taki wózek, bardzo fajnie wygląda

U nas zaczyna się ciężka noc. Oskar właśnie rozpoczął pierwszą sesję płaczu. O 7 dostał paracetamol, myslicie że mu mogę dac nurofen w czopku przeciwbólowy czy czekać? on się tak męczy, boli go...
Jeśli po godzinie jeden środek nie zbije gorączki można podać drugi z innej rodziny.

Mi lekarz kazał sinecod. A za używanie flegaminy mnie ochrzanił, pisłam o tym w poniedziałek. A Oskar miał mokry kaszel. Ale faktycznie mu przeszło.

Czy mi się coś pomyliło czy przy wymiotach nie powinno się podawać mleka? I jak długo po ostatnich torsjach? :confused:
My w zasadzie zawsze dostajemy Ambroksol. A przy wymiotach nie daję mleka,bo i po co? Mleczko napewno obciąża mały brzuszek,a jak rzygnie to jeszcze więcej sprzątania jest. Daję kleik, np. z musem owocowym, chrupki, sucharki i niestety musi się tym zadowolić.
 
To i ja się witam. W końcu. U nas nocka dziwna. Maciuś obudził się z okropnym płaczem o 21:30 i dało się go uspokoić. W rezultacie spał ze mną, a mąż w drugim pokoju.

Niedawno wróciłam z małym od moich rodziców. Mąż został w domu, bo ciągle chory:crazy:

a tak z innej beczki co zroic zeby niespełna 2 letni niejadek nie zagodził się na umór???
Nie zagłodzi się. Bez obaw.
 
Ostatnia edycja:
martwię się o Mateuszka prawie caly dzień dziś śpi (już 3 drzemka), nic niechce jeść(zjadl dzisiaj rano tylko jajko i w poludnie pół dania i bardzo malo pije:-(co mu coś wleje do picia do butelki to on kręci glową ze nie chce :no:kupilam mu wodę jupika i kubusia może wkońcu tego się napije:sorry2:
jutro na bank idziemy do lekarza
 
reklama
martwię się o Mateuszka prawie caly dzień dziś śpi (już 3 drzemka), nic niechce jeść(zjadl dzisiaj rano tylko jajko i w poludnie pół dania i bardzo malo pije:-(co mu coś wleje do picia do butelki to on kręci glową ze nie chce :no:kupilam mu wodę jupika i kubusia może wkońcu tego się napije:sorry2:
jutro na bank idziemy do lekarza
to niedobrze,że nie pije. Młody też taki leloch jest i 2 drzemkę wali. Apetytu nie ma,ale chociaż pije dużo. No i zaczyna posrywać. I odwidziały już mu się syropki. Na chama muszę mu wciskać.
 
Do góry