reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

1 i 2,bo ja lubię takie fruwające, mam coś z małej dziewczynki jak się dobrze zakręciła to az do gaci:-p a tak z przodu wygląda
Mateusz ma się dobrze,aż za dobrze,bo jeszcze nie śpi:angry: próbuje wyjąć folię spod prześcieradła. A mi gorączka zeszła
 
reklama
Wybaczcie...ze ze mnie pinda ale doiero zamknelam drzwi za kolezanka...
i padam na pysk juz od 16stej...czyzby to objaw:-p?
Ok, trzymajcie kciuki za jutrzejsze kreski:-)
to dobranoc!!!!!
 
Hrudzia już jest sobota dawaj wynik testu :-D:-D:-D:-D widzisz jaki ze mnie ciekawski bb-on minęła północ a ja juz czekam na wieści hihihi

Wpadłam Wam powiedzieć dobrej nocki

Humorek troszkę lepszy byłam na zakupach coś tam kupiłam dwie spódniczki spodnie i parę bluzek ale i tak nie wiem co założyć :-p:rofl2::confused2: Jutro na imprezkę wieczorem wyruszamy troszkę się boję o małego ma nocować u moje siostry ale ja to zawsze panikuję a i jeszcze w południe umówiłam się z kumpleką ale ma jutro dzień .

A i jeszcze mała prośba do Anetasa i Klavell macie takie podobne avatarki że się mylę która pisze może któraś z Was zmienić na inny oczywiście jeśli to nie problem bo jak tak to ja sie przyzwyczaję i nie było pytania gorąco pozdrawiam i już mówię papa

Agulka
ty szpiegu a jak znalazłaś ja też chcę zobaczyć:-)

Przepraszam ze tak tylko o sobie ale zanim nadrobiłam to co naklikałyście przez cały dzień to już się 1 zrobiła i już prawie zasypiam.
 
Ostatnia edycja:
Ciekawskie kochane Babony:-)
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

GRATULACJE!!!!!!
hurdzia juz koniec wieczorów z panem Ambasadorem....czy jak mu tam bylo.....:tak:;-):-D

a u nas choroba znów się rozwinela :wściekła/y:Mati juz od kilku dni zaś kaszlal a dzisiaj to juz mu cieknie z nosa i ma stan podgorączkowy. Lece wyprasować bialy obrus bo dzisiaj mamy kolędę a później jak zdążymy to mamy jechać na urodzinki no i jeszcze nie wiadomo czy pojedziemy wszyscy czy tylko D z Olą to wszystko zależy od samopoczucia tego najmlodszego
 
Ostatnia edycja:
Hrudzia GRATULACJE:-):-):-):-) ale super tak niespodziewanie no i życzę córci tak do pary.

A ja zaraz lecę do kumpelki(z porodówki) z Igorkierm ciekawe jak chłopaki będą sie bawić

Monia mówią żeby nie zabierać dzieci do dużych skupisk ludzi (hiperów itd") bo przychodnie "pękają w szwach" od ilości chorych to dziadostwo jest w powietrzu bynajmniej u nas pełno chorych. Tylko jak tu się ustrzec przed chorobą przecież na spacer trzeba wychodzić oj kochana trzymam kciuki za szybki powrót Matiego do zdrówka.

Anetasa do kiedy masz gościa?

Carioca Doti trzymam kciuki żebyście dołączyły do Hrudzia ale byłoby fajnie tak w trzy to raźniej :-):-) a my będziemy wam dopingować :-D

A ciekawe co z Naomi jak tam sobie radzi z brzuszkiem i maluszkiem

Agulka ja bym się bała kupić kieckę na wesele na allegro ja muszę przymierzyć bo na tych modelkach wszystko fajnie wygląda a nie wiadomo jak w rzeczywistości

buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich BB-onów
 
reklama
Do góry